Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #97 üzenetére

    Minő rejtély, hogy a hsz-em többi részére mért nem reagálsz érdemben :)

    Szerk: na csak megjött, elemzem! :)

    [ Szerkesztve ]

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz Narxis #35 üzenetére

    Bill Gates Neked nem sikeres? Egy példa a sok közül. :)

  • attila9988

    őstag

    válasz Hydra SR #96 üzenetére

    ami valószínűleg sosem fog bekövetkezni, ha ennyi tudással ilyen magabiztos vagy

    Hát mégis mi baja van itt mindenkinek? Miért kell egy topic -ban a másikat támadni érvelés helyett? Hát bántottalak én téged? Halvány fogalmad sem lehet róla hogy egyáltalán kik bújnak meg a nic nevek mögött, mégis személyeskedsz. Azonkívül én nem állítottam hogy semmi újat nem hoz a windows 7. Azt mondtam hogy nevetségesnek tartom hogy a csipp csupp változásoknak is nagy feneket kerítenek. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor rendben. De legalább akkor arra reagálj amit írtam. És nem ártana ha idéznél is egyes mondatrészeket, hogy ne legyen félreérthető a mondandód. (Ez csupán jó tanács)

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #100 üzenetére

    Itt most nem erről van szó

    De igen, pontosan erről van szó. Ha te vázolsz egy hasonlóságot, az koppintás, ha én, akkor az más tészta, ugye? Pontosan arról van szó, hogy ki hol húzza meg a határvonalat koppintás és logikus irányvonal között. Miből gondolod, hogy az helyes, ahol te?

    Még egyszer nem írom le - hát ne is, mert baromira unalmas lenne

    Akkor talán válaszolhatnál is az abban megfogalmazott kérdéseimre ahelyett hogy sértegetni próbálsz.

    Mely kérdést nem válaszoltam meg?

    Azt hiszem az intelligens társalgásnak itt van a vége.. Értem, tehát innen bunkó vagy, világos :)

    Amit a microsoft ezidáig elárult róla, az azt hiszem elegendő a véleménnyilvánításra. Ez is világos, a microsoft hazudik, mint a vízfolyás, szar, és fúj, kivéve, ha fel lehet használni a saját információit ellene. Szögezzük le: én próbáltam, te nem. Ez egy meghatározó különbség, mert innen kezdve én mondom, amit tapasztaltam, te meg azt mondod, amit sejtesz.

    Most mintha ez a mondat ellenkezne az előzővel.
    Mért ellenkezne? Nem tudjuk, hogy milyen a végleges, mer ugyi az még nem létezik. De az OS abban a "pre-beta" állapotban, ami legendásan lassú minden Windowsnál (tudom, próbáltam Whistler és Longhorn pre-betakat és milestone-okat"), már most fürge, és hozza a Vista sebességét, sőt. Nem igazán látok ellentmondást, szóljon valaki, ha lát. Azt viszont látom, hogy ennek fényében a sebesség iránti kritikád többszörösen megalapozatlan.

    Az önálló gondolkodást, mint emberi tulajdonságot párosítottad egy bizonyos szintű informatikai tudással
    Nem. Az önálló gondolkodás, ha párosul némi informatikai érdeklődéssel, akkor alkalmas arra, hogy az illető maga eldöntse, mit is akar. Ha nem párosul, akkor az illető nem ül le magától a gép elé, és le sem tojja, mivel netezik, továbbá ordít, hogy valami újat meg kell tanulnia. Vitatkozhatunk ezen még pár hsz-nyit, a tények tények maradnak, leírtad, hogy otthon te vagy a jani, és majd te megmondod, hogy a család mivel netezzen. Ez egy hangyatöknyit más, mint javaslatot tenni, és úgymond lehetőséget nyitni a másik előtt. Úgy vélem, ez utóbbi kulturáltabb.

    A családtagjaid úgy születtek hogy első szavuk is a böngésző piac részarányaival kapcsolatosak voltak?
    Szóljál, ha kijózanodtál ebből az eltévelyedett fantazmagóriádból, és akkor folytathatjuk. Mint azt leírtam, nem, nincs infós a családban. Neked mindent ennyiszer kell elmondani?

    Na és azt honnan tudná hogy miből is lehet választani?
    Mondjuk onnan, hogy nyitott szemmel és füllel él, tájékozódik, önálló. Például. Az ember képes ilyere, gyere, ifjú padavan, ha akarod, megtanítalak!

    A modorodon volna mit javítani.
    Igen, tudom. Mint azt több írásomon láthatod, tudok ember módjára is társalogni, csak ahhoz a másik félnek is embernek kell lennie.

    ám az alapvető illemszabályokat neked már senki nem tanította meg
    Nos, megtanította. Neked is, mert választékosan tudsz marhaságokat írni, tehát eddig egál. Nekem még azt is megtanították, 'ézzeld el ha'er, hogy mi a különbség indulatkifejezés, trágásrág, gúny, stb közt. Azt is elmondták, hogy egy-két embertípusnak így lehet megtalálni a valódi énjét.

    Még valami, ismered a viccet?

    - Hülye rendőr, hülye rendőr!
    - Hülye részeg, hülye részeg!
    - Nnnnno igen, de én holnapra kijózanodom!

    Poénnak nem nagy, de az analógia jó. Mert ha igazad is van, és én ilyen csúúúnya buta fórumozó bácsi vagyok, aki csak csúnyán tud beszélni, ez még változhat, ellentétben a...

    Ettől még ugyanúgy téged minősít.
    Remélem is. Úgy érzem, ezzel együtt tudok élni! :)

    Nnnnyahh, anyázunk még egy keveset, vagy elég lesz? :DD

  • ronson

    őstag

    válasz bandras0226 #90 üzenetére

    Szerintem nekem a mobilnet miatt nem frankó valami, mert 4 gépen XP-n és vistán is lett próbálva többek között FF 2.xx és 3.xx -en.

    Hidd el ha a mobilnetem rádugám a gépedre neked se menne. :K

  • #64791808

    törölt tag

    válasz ronson #105 üzenetére

    Konkrétan hogy érted, hogy nem megy? Egyáltalán nem jön be? Hibás? Rosszul renderel, szétcsúszik?

  • attila9988

    őstag

    válasz #64791808 #104 üzenetére

    Nem. Az önálló gondolkodás, ha párosul némi informatikai érdeklődéssel, akkor alkalmas arra, hogy az illető maga eldöntse, mit is akar.

    Nos, nálunk a családtagok csak és kizárólag web -et akarják használni, és egyáltalán semmilyen fajta érdeklődésük nincsen a számítástechnika irányába. Eszköznek tekintik, amihez nem értenek. Tv -t sem azért néznek mert érdekli őket hogyan működik, hanem mert a műsor érdekli őket amit annak segítségével megismerhetnek. Hát bűn ez vajon?

    Ez is világos, a microsoft hazudik, mint a vízfolyás, szar, és fúj, kivéve, ha fel lehet használni a saját információit ellene.

    A saját software -éről nyilatkozott vagy nem?

    Mért ellenkezne?

    Ott írom hogy miért.......

    Szóljál, ha kijózanodtál ebből az eltévelyedett fantazmagóriádból, és akkor folytathatjuk. Mint azt leírtam, nem, nincs infós a családban. Neked mindent ennyiszer kell elmondani?

    Van egy olyan érzésem hogy te pusztán a kötekedés kedvéért írogatsz nekem ilyen szép hosszú mondatokat. Mire válasz ez? Arra biztosan nem amit beidéztél.

    Mint azt több írásomon láthatod, tudok ember módjára is társalogni, csak ahhoz a másik félnek is embernek kell lennie.

    Azt hiszem én nem sértegettelek, témával kapcsolatban írtam, így a fenti mondatod is megalapozatlan. Holnapra meg úgyis kimoderálják ezeket a hozzászólásokat, mert már rég nem a google chrome -ról beszélgetünk....

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #107 üzenetére

    TV-műsort is te választasz nekik? Vagy te mondod meg, hogy csatornát csak a számbillentyűkkel váltunk, a fel-le gombbal nem? Tényleg nem érzed a különbséget parancs és ajánlás közt?

    A saját software -éről nyilatkozott vagy nem?
    Hogy jön ez ide? Mikor máskor a saját szoftveréről nyilatkozik, akkor is belekötés van.

    Ott írom hogy miért.......
    Én meg írom rá, hogy miért nem. Namost mi lesz?

    Van egy olyan érzésem hogy te pusztán a kötekedés kedvéért írogatsz nekem ilyen szép hosszú mondatokat.
    Na és te vajon miért írod nekem másodszor is, hogy a családomban mindenki informatikus, amikor eleve szó nem volt róla, és mikor először írtad, akkor is megcáfoltam?

    Azt hiszem én nem sértegettelek, témával kapcsolatban írtam, így a fenti mondatod is megalapozatlan
    Ez a véleményed, ami mint tudjuk, olyan, mint a...

    Holnapra meg úgyis kimoderálják ezeket a hozzászólásokat, mert már rég nem a google chrome -ról beszélgetünk....
    Azt gondolom, hogy nagyon szeretnéd, de másik megoldás: talán hagyjuk abba, te felfüggeszted a Windows 7 és az IE fikázást, én pedig nem szólok hozzád többet a topicban. Nos?

    #108: azt gondolom :)

    [ Szerkesztve ]

  • Inv1sus

    addikt

    Ha kijön a full, vagy egy közel full verzió, én tuti váltok rá. De örülnék, ha lehetne a skin színét változtatni vagy valami, mert a baba külső picit idegesítő :).

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

  • cousin333

    addikt

    válasz #64791808 #94 üzenetére

    "nem kezdek el személyeskedni, mert ahogy látom 3-4 moderátor áll dárdát szegezve itt a totyikban"

    A fenti hozzászólásaid fényében inkább nem képzelem el, milyen, amikor valóban személyeskedsz.

    [offf]Jééé, képfeltöltés itt?[/offf]

    "We spared no expense"

  • attila9988

    őstag

    válasz #64791808 #109 üzenetére

    Legalább abban az egyben egyetértünk hogy ennek a vitának semmi értelme. Talán majd legközelebb. Azért azt sajnálom hogy egyáltalán nem azt értelmezted a szövegből amit mondani akartam. Ezen sajnos nem tudok változtatni.

    mellesleg:

    "felfüggeszted a Windows 7 és az IE fikázást,"

    Egyáltalán nem "fikáztam" egyiket sem. Talán ha figyelmesen olvastál volna értenéd.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • domi007

    őstag

    válasz #16729600 #4 üzenetére

    mod:
    Látom, túl öregere válszoltam, mind1, offba teszem...

    Pontosan.
    Ráadásul az én öreg laptopomon (P3, 256MB) az IE nagyon lassan indul, és fut, a lapok közötti váltás is borzalmas, Firefoxot ki sem mertem próbálni, olyan lassan indulna, a Chrome azonban ugrik, indul, és 2-3 tab is nyugodtan nyitva lehet, a váltás köztük zökkenőmentes....egyszerűen az IE7-ez képest ezen a gépen megsokszorozza a net élményét :DDD

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • blaces

    tag

    Én is beszállok :D Nekem két bajom van vele, ami a hírek alapján sajnos az egyik biztosan igaz: Tényleg több memóriát zabál mint a FF vagy Opera, általában 60 megával többet, igaz én egyszerre mindig 6-7 fület nyitok meg :D (Asus F5R: 1GB ram és T2130 Cpu)
    A másik meg amit olvastam, hogy sokaknak nem tetszik a licensz feltétel, hogy a google nézzi a böngészési szokásainkat.

    Szerintem szép kísérlet volt a google-től, és tényleg gyors a böngésző (az asztali gépemen gyorsabban jön be a youtube ;)) egyenlőre a fenti okok miatt nincs laptopon, de valahogy öcsémék is hozzá vannak már szokva a firefoxhoz, és sajnos olyan gondjaim vannak néha a chrome-al mint az operával, hogy néhány helyen nem tudom a weblap teljes tartalmát megnézni.

    De annak személy szerint örülök, hogy nem olyan mint a microsoft, hogy néhány honlapját csak a saját böngészőjével lehet megnyitni, itt még nincs a chromenál és remélem sosem lesz :)

    Szerintem nem rossz a Chrome, de igen én sem használom, nincsenek még olyan igényeim amit csak ő tud :D, szerencsére türelmes ember vagyok és ezért a sebessége nem érdekel ;)

  • blaces

    tag

    válasz blaces #114 üzenetére

    Szerencsére rengeteg böngésző van :) és így mindenki tud választani ami neki a legjobban megfelel :)

    Alap: IE, FF, de ott van még a Safari, Chrome, Opera (nekem ő a tökéletes), Flock, Maxthon és stb. :)

    Mindig azt mondom hogy az ilyen programokat ki kell probálni, ez olyan mint a párkeresés, mindenki a tökélestes partnert keresi :) Amelyik böngésző az ő igényeit kitudja elégíteni :D (rossz az aki rosszra gondol) azt fogja választani.

    Ezzel nem akartam általánosítani, de én így szoktam programot választani :) és ameddig megfelel nekem, nem merül fel más igényem addig nem váltok, de amint jön a veszekedés, "megcsalás" :D azonnal másik program után nézzek. (láttam időként elmérgesedett a helyzet)

  • #64791808

    törölt tag

    válasz cousin333 #111 üzenetére

    Aszondják, az durva.

    Mellesleg a képfeltöltés nagy húzás, nemtom mivan, de mostanában rengeteg a fejlesztés.

  • Hydra SR

    addikt

    válasz attila9988 #103 üzenetére

    Nem azért írtam, mert bántottál, hanem mert hülyeségeket írtál. Lehúzol egy még készen sem levő oprendszert azzal, hogy csak a külseje fog változni, holott már most is hivatalos információk vannak róla, hogy mik lesznek benne, amit sokan már várnak, és az nem a külsejére vonatkozik. Hirtelen nem jut eszembe, minek örültek meg sokan a TechNeten, de Gál Tamás bejelentése elismerő morajlást váltott ki a közönségből. Te meg ilyen légből kapott semmi-lufikkal dobálózol, hogy ja persze szebb lett és ennek kéne örülni, de még a külsejét is lopták a mactől. Hadd ne kelljen már idézni, elég nyilvánvaló, hogy miről beszélek. Ha neked nem az, akkor pláne nincs is miről beszélnünk.
    Te itt most vitafolytatási kapacitásban akarsz győzedelmeskedni több ember felett, akiknek a technikai tudásával és tájékozottságával a tied köszönőviszonyban sincs, csak az általános MS-hater demagógiát nyomod. Ezt mi már kinőttük, szakmai fórumon ez dedós magatartás. Az meg, hogy a Microsoft marketingje olyan-amilyen, azt a versenytársai inkább csak irigyelhetik, mert sokszor valóban a konkurenciánál rosszabb és drágább terméket ad el sokkal többet a marketinggel (legutóbbi Hyper-V workshopon meggyőződtem erről ismét, amikor is sikeresen bemutatták, hogy a MS virtualizációs megoldásai egy-két kivételtől eltekintve mindenben elmaradnak valamelyik konkurenciáétól, mondjuk az legalább ingyenes, ill. okosan majd a support kerül pénzbe, szóval a marketing megint nagyot alkotott, ellentétben a programozókkal akik meg nem), de ettől még nem kéne ilyen ótvar nagy hülyeségeket is ráhúzni, hogy a Win7 csak egy új külsejű Vista lesz. Ha már sarazni akarod a MS-t, tájékozódj rendesen, van mit dobálni rájuk alaptalan vádaskodás nélkül is. Ugyanez igaz az IE-re is, amiről szintén nagy marhaságokat állítottál, már a többiek kivesézték. És igen, hadd zavarjon már, hogy egy szakmai fórumon szakmától távol álló érvekkel húzol le valamit. Ez nem személyes kérdés, csak zavar, ha valaki a nemtudásának határozott szajkózásával rontja az oldal színvonalát.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • szalai56

    senior tag

    válasz Hydra SR #117 üzenetére

    Bocsánat, hogy beleszolok de a MAC-es megjegyzést az INDEX.HU is közölte
    kiragadva
    Láthatóan a MacOS-ből ismert dokk megoldást keresztezték a régi taskbarral, és egy meglepően jól használható valami sült ki az egészből.

    [ Szerkesztve ]

    Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

  • fordfairlane

    veterán

    válasz szalai56 #119 üzenetére

    Érdekesek a reakciók, már most jobban kedvelik, mint a Vistát, pedig ez csak egy béta.

    x gon' give it to ya

  • szalai56

    senior tag

    válasz fordfairlane #120 üzenetére

    Én a vistát sem ismerem, de a hireket szoktam olvasni. :))
    A crome-t meg letöröltem, mivel állandóan ki akart menni :((( (bár a telepítésnél mondta)

    Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

  • Dexter68

    addikt

    Én Operát használok már jó ideje és annyira hozzám nőtt, hogy a többi böngésző már nem olyan komfortos. Tudom, hogy a Ffoxot is fel lehet turbózni olyanra, hogy tudja mindazt, amit az Opera alapból, de az Opera ezeket alapból tudja. És azt is elhiszem, hogy az IE most már biztonságos és jó, de most már késő. Szegény Chrome is annyira bét(n)a volt az elején, hogy félbeszakítottam az installt. Előbb-utóbb felteszem, mert grafikus vagyok és szeretem minden böngészőben tesztelni, hogy mit csináltam, de nagy dolgoknak kell történni ahhoz, hogy otthagyjam az Operát.

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

  • Dr. Romano

    veterán

    A topic címére reagálva: ez nem igaz, haver használja :D

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

  • attila9988

    őstag

    válasz Hydra SR #117 üzenetére

    csak az általános MS-hater demagógiát nyomod.

    Sehol nem írtam semmi ilyesmit. Miért nem vagy képes elolvasni és megfelelően értelmezni amit írok? Egyszerűen csak azt furcsáltam, hogy ilyen hatalmas felhajtást csapnak az apró változásoknak is mint ahogy az a konferencián is látszik..
    Illetve megemlítettem hogy feltűnő hasonlóságokat mutat a software a mac os x -el.
    Ennyit állítottam, és nem többet. Erre te mégis nekemrontasz hogy milyen ms gyűlölő mac mániás vagyok, és hogy képzelem hogy egy pre-beta alapján is következtetéseket vonok le, annak ellenére hogy te is azt teszed, illetve hogy maga a konferencia is azért volt, hogy az emberek képet kapjanak az új windows -ról..

    Fentiek értelmében teljesen félreértelmezted amit írtam, és az alapján támadsz, ráadásul nem is a leírtakat, hanem személyesen engem kritizálsz, aminek véleményem szerint semmi értelme..

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Polesz

    addikt

    Még mindig KDE4 feeling, meg compiz beütés, meg OSX nyúlás. Persze mindez megspékelve "óriási" hardverigénnyel. SZVSZ

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #124 üzenetére

    Némi kernel szintű fejlesztésekről is szó volt, de ez nem hinném hogy olyan mértékű változásokat hozna hogy azt a felhasználó is észrevegye.

    VS.

    furcsáltam, hogy ilyen hatalmas felhajtást csapnak az apró változásoknak is mint ahogy az a konferencián is látszik..

    Illetve:

    A mac os skin -el felvértezett vista -ra gondolsz?..

    VS.

    feltűnő hasonlóságokat mutat a software a mac os x -el.

    Látom, már megint kezded. Eleinte tarthatatlan és érvek nélküli, de azért egyértelmű és megcáfolhatatlannak tetsző kijelentésekkel szórod tele a kommentjeidet, majd amikor 20-an rádugranak, akkor elkezded őket finomítani, aztán pár komment múlva már szinte meg sem történt.
    Nem veszed észre, hogy nem az első topik, amiben a torkodnak ugranak azért, mert a tényeket összekevered a te saját, akárhonnan hallott információk alapján kialakult véleményeddel?

    A Vista eredeti Aero-felületének meg sosem értettem, mi köze is volt igazából a MAC szálcsiszolt alumíniumhoz hasonló szirszarjához. Érdekes módon az Apple a saját honlapján fél évvel a Vista megjelenése után még mindig az XP-vel hasonlítgatta a Leo-t.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Integra

    titán

    válasz ronson #82 üzenetére

    de szeretem az ilyen tapsikolós szmájlival tűzdelt idióta hozzászólásokat..
    nekem meg mind ff-en, mind ie-n, mind chrome-on megy az összes általad felsorolt oldal, xp és vista alatt is.
    na akkor mi van?
    megmondom, szar a géped...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • moonman

    titán

    válasz Morden24 #127 üzenetére

    az haggyán, de a widget-ek a sidebar első publikus bemutatása után kezdtek megjelenni, a felső menu bar is Vista után lett áttetsző, ott a time machine, ami világrengető újdonság, közben ugyanaz, mint a sok éve működő shadow copy csak bohócruhában, a spotlight is windows desktop search-csel furcsán egyszerre mutatkozott be... és még lehetne sorolni.

    az OS X desktopnak kb annyi köze van a Windows-hoz, hogy színes meg ablakok vannak, teljesen más a koncepció, más a kinézet, más a működés.

    nem tudom, miért esik nehezére egy MS-hater/Apple-hívőnek beismerni, hogy mindenki igények szerint fejleszt, az igények pedig meglepően hasonlóak bármilyen rendszerről legyen szó. mi miért nem köpködünk, hogy az Apple titokban mindent a Windows-ból lopott? (persze, hogy nem, de mondhatnánk)

  • Winner_hun

    félisten

    válasz ronson #82 üzenetére

    FF-ban cookie törlés nem segít?

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Morden24

    nagyúr

    válasz moonman #130 üzenetére

    az OS X desktopnak kb annyi köze van a Windows-hoz, hogy színes meg ablakok vannak, teljesen más a koncepció, más a kinézet, más a működés.

    Ezt szerintem nagyjából mindenki tudja, aki valaha látott élőben 1db Win-t és 1db OSX-et. Hogy miért kerülnek elő állandóan ezek a "de ugyanúgy kerekek a gombok és van átlátszóság" témák, azt nem tudom.
    Szerintem meg mindenki a Transport Tycoon-ból lopott, abban már '94-ben is volt transparency.

    Sectumsempra - For Enemies

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #127 üzenetére

    Némi kernel szintű fejlesztésekről is szó volt, de ez nem hinném hogy olyan mértékű változásokat hozna hogy azt a felhasználó is észrevegye.
    VS.
    furcsáltam, hogy ilyen hatalmas felhajtást csapnak az apró változásoknak is mint ahogy az a konferencián is látszik..
    Illetve:
    A mac os skin -el felvértezett vista -ra gondolsz?..
    VS.
    feltűnő hasonlóságokat mutat a software a mac os x -el.

    Ez a "VS" dolog elég furcsa.. A fenti mondatok ugyanis nem zárják ki egymást, és nem is mondanak ellent egymásnak... Az utolsó egy vicces(nek szánt) cinikus megjegyzés volt utalva arra, hogy a windows 7 kampány úgy épül fel, mintha a legfontosabb változások az a pár apróság lenne, ami a mac -hez hasonlóvá teszi a windows -t..

    majd amikor 20-an rádugranak

    Egyetlen emberrel vitatkoztam, a többivel csak beszélgettem.

    A Vista eredeti Aero-felületének meg sosem értettem, mi köze is volt igazából a MAC szálcsiszolt alumíniumhoz hasonló szirszarjához

    Ezt most miért nekem írod?

    mert a tényeket összekevered a te saját, akárhonnan hallott információk alapján kialakult véleményeddel?

    Na akkor haljuk a tényeket...:)

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #134 üzenetére

    Na akkor haljuk a tényeket...

    A tény az, hogy nálam pl. fel van rakva dual boot-ba a Win7. Én (és itt még pár ember, a kommentek szerint) tudok valami lepkefingnyi véleményt alkotni, hogy milyen is, de nem véletlenül nem dobálózik még ezzel senki: egy nyamvadt pre-beta, nem kevés buggal, még változó fícsör-listával, a fele cucc nincsen benne aktiválva, és ahogyan áll a helyzet, az első publik béta még kicsit arrébb van.
    Írhatnék neked már most okosakat, miszerint a memóriafelhasználás, a fileműveletek gyorsasága, az IE8b2 sebessége és stabilitása milyen is, de tök felesleges, mert nem relevánsak az információk.
    További tény az, hogy te viszont vagy annyira bátor és jövőbelátó, hogy mindezek (és látható tájékozódás, lásd fícsör-lista) nélkül nyomod a szokásos újvindóz-lemezt (erről már beszéltünk régebben, goto Vista topik; azóta sem változtál ilyen téren). Na most erre mit lehet mondani? Ott is előadtad az IE-vel kapcsolatos okosságokat, aztán jónéhány ember letorkolására végül csak elfogadtad, hogy nem úgy működik, ahogy gondolod. De hát lelked rajta.

    Ezt most miért nekem írod?

    Te kedzted el a párhuzamot. Én meg reagáltam rá. A W7 felületét is móka az OSX-hez hasonlítani azért, mert az új tálca emlékeztet(het) az OSX dock-ra.

    P.S.: A "VS." dolog nem furcsa. Illusztráltam, hogy hogyan is emlékszel vissza a kommentekre. Ahogyan haladsz előre, finomítod, szépíted a dolgokat. Azt inkább hagyjuk, hogy Cerebellumot leoltod személyeskedés miatt, de azért te lazán beírod, hogy moonman ilyen-olyan MS emberke ésatöbbi. Ésszel, ember!

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #135 üzenetére

    Ahogyan haladsz előre, finomítod, szépíted a dolgokat

    Nem finomítottam semmit. Az idézett mondatok egyáltalán nem zárják ki egymást, és nem is egymás "szépített" változatai ahogy azt te állítod.. De legyen igazad, erről felesleges vitatkozni.

    moonman ilyen-olyan MS emberke ésatöbbi.

    Azt szoktam írni, hogy moonman -nek minden tetszik ami ms berkeiből való. Ami igaz is. Ez vajon sértés? Ha az, akkor bocsánatot kérek érte.

    Te kedzted el a párhuzamot. Én meg reagáltam rá

    Nem, én a windows 7 felületével kezdtem el a párhuzamot. A vista esetében egyedül a start menü gtyorskeresőjével kapcsolatban volt számomra egyértelmű hogy honnan is való, ám ez még kevés volt nekem is ahoz hogy pofátlan lopásnak tartsam. A windows 7 esetében viszont sokkal többről van szó.

    Ott is előadtad az IE-vel kapcsolatos okosságokat, aztán jónéhány ember letorkolására

    Rendben leszállok az IE -ről. Bizonyára ez a legjobb böngésző, használd egészséggel.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Inv1sus

    addikt

    válasz moonman #137 üzenetére

    Dehogynem. Jó kis reklámozó emberke vagy. :((( Úgy beszélsz a Microsoft termékeiről, mintha olyan fantasztikusan megcsinált dolgok lennének. Mindenki tudja, hogy nem azok :( .

    [ Szerkesztve ]

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #136 üzenetére

    Én nem látom a nagy lopást, de megjegyzem, ha egy ilyen implementáció növeli az én felhasználói élményemet, akkor lesz*arom, kitõl "lopták".

    Az IE meg nem 'legjobb böngészõ' (ez mindenkinek szubjektív), csak éppen nem igazak a húdedivatos ezdeszar indokok.

    Sectumsempra - For Enemies

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #139 üzenetére

    Én nem látom a nagy lopást, de megjegyzem, ha egy ilyen implementáció növeli az én felhasználói élményemet, akkor lesz*arom, kitõl "lopták".

    Persze hogy kényelmes megoldás lesz, ami valószínűleg számomra is hasznos lesz. Ettől a tény még tény marad.

    Az IE meg nem 'legjobb böngészõ' (ez mindenkinek szubjektív), csak éppen nem igazak a húdedivatos ezdeszar indokok.

    Na mondj egy ilyen hű de divatosat, pl azok közül amiket tőlem olvastál. Kíváncsi vagyok. Írj valamit, ami nem igaz de rendkívül divatos állítás az IE -vel kapcsolatban (a biztonsági kérdéseket leszámítva, mert az mára sokat változott, és én nem is ezzel szoktam érvelni)

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Hydra SR

    addikt

    válasz attila9988 #124 üzenetére

    Fogalmazzunk úgy, hogy hozzád ez a része jut el a marketingnek, mert számodra csak egy skin váltás, minek terheljék az agyad olyan szakmai változtatásokkal, amikhez úgy sem értesz és szükséged sincs rá. Neked azt fogják mutogadni, hogy nézd milyen szép lett. Majd a TechNeten meg a webcastokban meg a tankönyvekben meg egyéb szakmai fórumokon, újságokban, hírlevelekben elmondják a többit azoknak, akik a belsejére kíváncsiak és értik is, mi van ott és abból mi kell nekik és miért. Még ha meg is érted a belső működését meg az új funkciókat, akkor se győz meg, amíg nem dolgozol vele üzemeltetői szinten. Érted, mit jelent, hogy group policy-ből lehet vezérelni azt, amit eddig nem, csak azt nem érzed át, hogy ez mennyivel jobb, mint eddig.
    És én is azt érzem, hogy állítasz valamit, majd mikor nyilvánvalóan megdönthetetlenül megcáfolnak, finomítasz rajta és visszatámadsz, hogy nem is azt mondtad. De, pont azt mondtad, szó szerint.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Hydra SR

    addikt

    Ez a lopás-dolog tényleg a mi dolgunk? Bokszolják le egymás között a MS meg a Mac, vagy a MS meg a FF meg a Google vagy mittudomén, ez jogi kérdés, attól nekünk nem lesz se kényelmesebb, se kényelmetlenebb egy felület, hogy nem attól kapjuk aki kitalálta, még ha valóban lopás is.
    Én személyszerint örülök neki, ha a felületek minél több dologban hasonlítanak egymáshoz, ne kelljen már minden váltáskor újratanulni az ABC-t is csak hogy márka-gőgből mindenkinek sajátja legyen.
    Anno a szocialista autógyártók voltak elfoglalva ilyen baromságokkal: az új Wartburgban akkor volt zárva az ajtó, ha fel volt húzva a gomb, az ajtónyitó belülről úgy működött, ahogy előtte soha semmin és azóta sem, az ablaktekerő meg fordított irányba húzta fel az ablakot, mint másik autókon. Jó, hogy a sebváltó és a kormány nem fordítva működött, hogy ne mondhassák, hogy lopta a kezelőfelületet.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #140 üzenetére

    Persze hogy kényelmes megoldás lesz, ami valószínűleg számomra is hasznos lesz. Ettől a tény még tény marad.

    Ezzel két gond van. Egyrészt, ha már állandóan fújjuk ezt a lopkodós lufit, akkor a másik irányt miért hagyjuk figyelmen kívül? Ez kicsit kettős mérce.
    Másrészt, ha azt mondom, hogy a Mercedes S-class vezette be először a 3 pontos biztonsági övet, az ülésfűtést, az ülések magasságának állítását, a beépített navigációt, a hangvezérlést, a tolatóradart és a satöbbit, akkor sem mondhatom, hogy a többi tőle "lopott". Egyszerűen arról van szó, hogy vannak piaci igények, amiknek meg kell felelni. Nem kell hozzá nagy ész, hogy lássa valaki, hogy az OSX-nek jóval szűkebb a piaca, mint egy Windows-nak, és nagyobb léptékben a változások, az innováció mindig lassabban jön.

    Na mondj egy ilyen hű de divatosat

    Ó, nem kell messzire mennem:
    határozott ellenérzéseket váltott ki belőlük hogy egyes ismerősöknél internet explorer -t kell használniuk, és elkezdtek rá olyan színonima szavakat használni mint "vacak"; "ócskaság"..
    Kíváncsi vagyok, mivel eteted a családodat ilyen téren. Erre mindig a butaparaszt számtekboltos eladó jut eszembe, aki azt mondja, hogy szarazatimertaződazsokkaljobb. Személyes érzéseket próbál eladni objektív vélemény-nyilvánításnak álcázva, amiért jobb helyeken leköpik az embert, csak hát a tudatlanság mindkét irányban nagy úr.
    De ha gondolod, te magad előáshatod a Vista-topikban tett látogatásod alkalmával született kommentjeidet, amikor firtattad a védett mód szarságát, és voltak ott cifrább dolgok is, főleg biztonsági szempontból, de egyekutya, ezt ejtsük, mert azt mondod, hogy ilyen téren már megvezetted magad.

    Amúgy nem egy kommentedből árad a szokásos windows-bashing, szóval plíííz ne kérj tőlem olyat, hogy linkeljek erre példákat, mert elég csak visszaolvasni ebben a topikban. Ha annyira fejtágíani akarsz W7-ből, rakd fel, utána nyugodtan lehet magyarázni, meg vélemény-nyilvánítani. Félreértés ne essék, véleményed enélkül is lehet, csak a relevanciája leginkább vitatható, de ha nem akarok diplomatikusan fogalmazni, akkor azt is mondhatnám, hogy szart sem ér.

    Sectumsempra - For Enemies

  • attila9988

    őstag

    válasz Hydra SR #141 üzenetére

    minek terheljék az agyad olyan szakmai változtatásokkal, amikhez úgy sem értesz

    Ideje lenne már normális hangnemre váltani nem gondolod? Nem tudhatod hogy mit tudok, vagy mit nem, és nincs is jogod hozzá hogy ilyesmiket írj, pláne nem egy szakmai forum -on. Ha vitázni akasz akkor azt tedd, de maradjunk szigorúan a témánál, mert itt nem az én személyemről van szó. Kezd elegem lenni belőle hogy engem sértegettek ahelyett hogy a témával kapcsolatban írnátok..

    majd mikor nyilvánvalóan megdönthetetlenül megcáfolnak

    Na akkor kérlek idézd be nekem pontosan mely állításom bukott meg, és mikor. Nagyon kíváncsi vagyok rá.
    Még arra sem válaszoltál amit az előbbi hozzászólásban kérdeztem.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    Hogy legyen egy kis ON is: megerősíthetem, a környezetemben a kutyát sem érdekli a Google Chrome.
    Viszont olybá tűnik, hogy az Operának jóval nagyobb a penetrációja, mint amit a cikk írt.

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #143 üzenetére

    Ó, nem kell messzire mennem:
    határozott ellenérzéseket váltott ki belőlük hogy egyes ismerősöknél internet explorer -t kell használniuk, és elkezdtek rá olyan színonima szavakat használni mint "vacak"; "ócskaság"..
    Kíváncsi vagyok, mivel eteted a családodat ilyen téren.

    Olvasd már el kérlek azt a mondatot amit beidézel légyszíves. Nem én, hanem ŐK tapasztalták meg hogy az Opera többet nyújt nekik mint az IE. Én a kezdetekkor beállítottam nekik, aztán maguk használhatták úgy, ahogy tetszik, majd mikor az IE -t kényszerültek használni másoknál, hiányolták a kényelmi funkciókat. "Ez nem "divatos hülyeség" hanem tény. Nem divatból mondja az ember hogy az IE nem tudja azt amit a versenytársak igen. Úgyhogy nem kell "etenem a családomat" semmivel, csupán a kezdő lökést adtam meg nekik.
    Tehát most nagyon mellényúltál ezzel az idézettel, mert nem is arról szól amit ki akartál fejezni vele. Nem azért mondják ők hogy vacak az IE mert én azt mondtam, hanem mert nem tetszik nekik. Ettől te még használhatod, és szeretheted azt a böngészőt, senki nem tiltja meg neked igaz? Akkor miért kell ennyire védened?

    Erre mindig a butaparaszt számtekboltos eladó jut eszembe

    Miről is? (ráadásul honnan tudod hogy nem te vagy a butaparaszt vevő aki istennek képzeli magát?)

    De ha gondolod, te magad előáshatod a Vista-topikban tett látogatásod alkalmával született kommentjeidet, amikor firtattad a védett mód szarságát, és voltak ott cifrább dolgok is, főleg biztonsági szempontból, de egyekutya, ezt ejtsük, mert azt mondod, hogy ilyen téren már megvezetted magad.

    Ezt bővebben kérlek...

    Amúgy nem egy kommentedből árad a szokásos windows-bashing, szóval plíííz ne kérj tőlem olyat, hogy linkeljek erre példákat,

    Ez most olyan "mondtam valamit de mégsem". Nem tudsz mit linkelni? Nincs semmilyen "windows-bashing". Én is használok windows -t, és jó okom is van rá, mert bizonyos feladatokra igenis jó. Sosem állítottam az ellenkezőjét, de te úgy látszik túl ellenséges vagy (????) ahhoz hogy megpróbáld olvasni is azt amire válaszolsz.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Hydra SR

    addikt

    válasz elmoraan (r) #145 üzenetére

    Én sem ismerek senkit személyesen, aki a kipróbálásnál tovább jutott a Chrome-ban. Pedig panaszkodni sem hallottam őket, hogy miben rossz, csak nem tértek át rá. Nem nyújtott nekik semmilyen többletet, amit ki tudnának használni. Én is így vagyok vele: lehet, hogy pl. gyorsabb, mint az IE7, de az IE7 sem hátráltatja a böngészésemet annyival, amit már érdemesnek tartok arra, hogy foglalkozzak vele. Illetve egy dolog talán mégis van, ezt még ki kéne próbálnom: Vista alatt néha megcsinálja az IE, hogy beírom a címet, ENTER, és vagy fél percig semmi nem történik, még az állapotsoron se jelzi, hogy dolgozik. Aztán betölti az oldalt. Ezt viszont a sajátgép megnyitásánál is csinálja néha, úgyhogy attól tartok, ez inkább a Vista baromsága, mint a böngészőé, de kipróbálom alkalomadtán.
    1 kérdésem azért van: más is tapasztalta már ezt? Vista Business HU van a gépemen kb. 2 és fél hónapja, legális, nem sok minden lett alá feltolva, vírusom nincs, főleg tartományi környezetben használom bár most épp nem, hardver hibára nem utal semmi, de néha vannak ilyen indokolatlan fél perces leakadásai amikor se a procit, se a vinyót nem látom dolgozni, csak úgy áll.

    Ezt meg felejtsétek már el, hogy a MS-t védjük meg ajnározzuk. Van annak baja bőven, csak nem az, amiket itt sokan rádobáltak. Kb. 10 éve nőttem ki a Bill $uxx-os pólókat (szellemileg), a Microsoftot ugyan azóta sem szeretem sokkal jobban, de már tudom, hogy miért, és nem azért, mert jó poén a csordával együtt szidni. Egyébként sem tehetem meg már, hogy elkerüljem, inkább figyelem az újításait és a valóban hasznosaknak örülök és nem intézem el egy "ez csak egy skin váltás"-mondással.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #146 üzenetére

    Tehát most nagyon mellényúltál ezzel az idézettel, mert nem is arról szól amit ki akartál fejezni vele.

    Nem kell diplomázott kriptográfusnak lennem ahhoz, hogy az idézet végén szereplő szmájliból te ezzel elégedett vagy. Amúgy feltehetem a kérdést, hogy mit csináltál a család esetén? Felraktad nekik egymás mellé az IE, Safari, Chrome, Opera, Fx ikonokat, és vártad, melyik kerül ki győztesen? Vagy csak odavágtad, és megszokták? Mert ugye objektívan akkor lehetne ilyesmivel érvelni, ha ez történt volna. Nem, nem mondom azt, hogy ezt kell csinálni, igen nevetséges lenne. Csak éppen ennek fényében lenne objektív a dolog. Egyébként én is mondhatom, hogy az anyám a Vistás IE-s notija után amikor egyszer az Ubuntus-Firefoxos notimat használta, konkrétan megkért rá, hogy ezt a szart soha többé ne kelljen látnia? Kifejez ez bármit? Nem. Érvelni vele kb. nonszensz. Ez vonatkozik rád is.

    Miről is? (ráadásul honnan tudod hogy nem te vagy a butaparaszt vevő aki istennek képzeli magát?)

    Egyszerű. Én (mint vevő), azt használom, ami nekem a legjobban megfelel, és leszarom, hogy egyébként mások szerint mi a jobb.

    Ezt bővebben kérlek...

    Tudod nagyon jól, hol írtad ezeket. Goto Vista topik. Valahol a 13-14.000 számú kommentek körül. Nem véletlenül írtam, hogy "előáshatod", mert hogy én nem fogom, az biztos. Te tudod, miről beszélek, én tudom, miről beszélek, ennyi szerintem mindkettőnknek elég.

    Ez most olyan "mondtam valamit de mégsem".

    Bizony. Erről szólt a kommentjeid nagytöbbsége. Jössz ezzel a béna dumával, hogy neked egy tájékozató alapján mi jön le a W7-ről, veszed a fáradtságot a véleményformálásra, de azt még nem láttam, hogy tudnál róla bármit is, ami nem volt két videóba belesűrítve. Ja, ahhoz érdeklődés kéne, meg utánaolvasás? Én sem mindig szoktam, nem kell aggódni. Ellenben általában arról nem is pofázok, vagy ha mégis, és elkenik a számat, akkor beismerem, hogy én voltam a f_sz.

    Sosem állítottam az ellenkezőjét, de te úgy látszik túl ellenséges vagy (????) ahhoz hogy megpróbáld olvasni is azt amire válaszolsz.

    Amikor a Vista-topikban kifejtettem neked a Vista-nemszeretős dumákra, hogy jópofa, a kövi Windows-nál ugyanez a lemez lesz (a la mint eddig mindig), akkor nagyban állítottad, hogy ez nem így működik. De jó látni, hogy te magad válsz az én állításomnak az elsőszámú igazolójává.
    Nem tartom ellenségesnek magamat, csak nem szeretem, ha valaki a saját véleményét tényszerű infónak állítja be, és amikor páran azt mondják, hogy ácsi, akkor továbbra is köti az ebet a karóhoz.

    P.S.: Mellesleg ne haragudj, hogy ezt mondom (nem személyeskedés, de tényleg), de nagyjából ezért rühellek már ilyen topikokba járni és olvasni a kommenteket, mert kb. mindig az a vége, hogy valami óvodás faszság kikerül, aztán ezen megy a f@szrázás. Unalmas, idegesítő és totálisan értelmetlen. Amit én nehezményezek, az a te hozzáállásod. Még mindig nem írtál semmit arra, hogy miért nem próbáltad ki a W7-et... érted, én is mondhatom, hogy a Fedora egy nagy szar, meg csak azt látom belőle, hogy most más színű a kezdőháttér, de hát őszintén, ha ezt csinálnám, nem én lennék (joggal) a f_sz?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #149 üzenetére

    Nem, nem mondom azt, hogy ezt kell csinálni, igen nevetséges lenne

    Így van.. Én adtam nekik valamit, amiben bízom, és amit ők éppen ezért elfogadtak. Majd később annyira megszerették, hogy nem akarnak mást használni. Nem megszokták, megszerették.

    Kifejez ez bármit?

    Azt hiszem ebben a dologban úgysem tudunk dűlőre jutni, ezt a részt hanyagoljuk. Anyukád az IE -t szereti, mi pedig elvagyunk az Opera -val és kész.

    Egyszerű. Én (mint vevő), azt használom, ami nekem a legjobban megfelel, és leszarom, hogy egyébként mások szerint mi a jobb.

    Hát és azt te honnan tudod hogy miből is kell választani? Csak nem másoktól tanultad akik már tudták előtted? Iskolába miért jár az ember? Talán mert nem születünk szakmai tudással a kobakunkban?

    Tudod nagyon jól, hol írtad ezeket.

    Nem, nem tudom hogy hol, és egyenlőre azt sem hogy miket.. Az "ezeket" számomra nem elég pontos meghatározás.

    Nem véletlenül írtam, hogy "előáshatod", mert hogy én nem fogom, az biztos.

    ÓÓÓÓ hát ha nem tudsz felmutatni semmit, akkor ne is próbálj meg érvelni vele. A "tudod hol ezt meg azt mondtad" meglehetősen gyenge megoldás.

    Amikor a Vista-topikban kifejtettem neked a Vista-nemszeretős dumákra, hogy jópofa, a kövi Windows-nál ugyanez a lemez lesz (a la mint eddig mindig), akkor nagyban állítottad, hogy ez nem így működik. De jó látni, hogy te magad válsz az én állításomnak az elsőszámú igazolójává.

    Még mindíg itt trartasz? Nem állítottam hogy nem lesz jó a windows 7. Egyáltalán nem erről beszéltem, mégis fojamatosan hajtogatod a magadét a témával kapcsolatban. Idézz ha válaszolni akarsz valamire

    Nem tartom ellenségesnek magamat, csak nem szeretem, ha valaki a saját véleményét tényszerű infónak állítja be, és amikor páran azt mondják, hogy ácsi, akkor továbbra is köti az ebet a karóhoz.

    Akkor ne is tedd, hganem idézz. Hiszen csak légbőlkapott múltidézés amit itt műveltél most, mindenfajta bizonyíték nélkül. Még azt sem mondtad meg pontosan mely személyes állításaimat véled "tényként" kezeltnek.

    nem írtál semmit arra, hogy miért nem próbáltad ki a W7-et...

    Folyamatban van a dolog.
    Eddig sem azt írtam hogy rossz lesz, de már megint erre próbáltál utalni a teljes hozzászólásodban. Miért?

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák