Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz anulu #220 üzenetére

    #95: már bocs, de ha látod, h merül le, akkor miért nem úgy kapcsolod ki, h ne telepítse a frissítéseket? :U

    Pláne ha a policy nem engedi, mert már a system center tolja ki a policy-t akkor aztán bármit is tud tenni a user, semmit, csak esetleg picit ideges, a 30-adik ilyen eset után. :U

    #16: szerintem az ár tükrözi a használhatóság és kényelem közti különbséget. de ezt nem mondom hangosan :P

    Szerintem:
    Mikor havonta 10* dobálja el a Windows a hálózatot, mert a Windows-on a driver egy hulladék, amiről tudjuk, hogy nem a Microsoft tehet, csak éppen ez engem nem vígasztal.
    Arról meg ne beszéljünk, hogy sebességben a Windows 8.1 csak akkor ok, ha nem régebbi a géped 3 évesnél, ha régebbi, az Isten mentsen meg tőle. Pláne 5400-as HDD-vel.

    #43: nem fejtem ki a véleményem az Atomról... nem tekintek PC-ként az azzal szerelt gépekre. sok sikert a használatához.

    Szerintem.
    Azért ez egy elég elvetemült kijelentés volt olyan Microsoftos mondhatnám, ha csak erre van pénzed, akkor rohadj meg, ha meg nincs pénzed olyan gépre, hogy a Windows 8.1 gyorsan menjen, az meg nem a Microsoft Baja nem. :U

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz anulu #220 üzenetére

    Ez a post után két másodperccel login ablak akkor is működik, ha más oprendszert is szeretnél a gépen használni? Azért kérdezem, mert mintha ez úgy működne, hogy ahhoz le kell kapcsolni valamit, amitől ilyen gyorsan bootol.

    Amúgy egy átlag i3-as gépen normál vinyóval nem 2 másodperc a boot folyamat. Gyors ugyan, de nem 2 másodperc a 8.1 bootolása.

    Pano: a zárt Catalyst drivert nem próbáltad? Annak nincsenek ilyen nyűgjei, megy rendesen. Már a többedik Radeonomat használom Linux alatt, KDE-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • buherton

    őstag

    válasz anulu #220 üzenetére

    #16: Akkor miért vagy a Linux szerverek ellen, ha használhatóbbnak ítéled? :D

    #18: Ezen szerintem kár ennyit rúgózni. Rajtad kívül mindenki értette, hogy miről van szó, csak fennakadtál a szavakon, hogy találj egy menekülő utat.

    #32: De mégis azzal jössz, hogy a Linux így rossz, úgy rossz, mint ha a windows-on minden oké lenne.

    #43: Aha... Szegény ember vízzel főz, ha nincs más, akkor nincs más, de a tény, tény marad még hozzá, hogy gyorsabb a Lubuntu, mint a Win7.

    #87: Gyorsabb jelentése -> nem akad a youtube, gyorsabban tölt a böngésző, gyorsabb boot. Win7 vs Lubuntu esetén a win7-nek esélye nincs. Jah és hogy miért nem win8? Mert másra kell a pénz, és amúgy is a Lubuntu mindent tud, amit kell. Szívesen csinélnák egy videót arról, hogy a netbook milyen win7 alatt, és hogy mennyivel gyorsabb Lubuntu alatt. Drasztikus a különbség. Edésanyám gépe esetén is hiába van SSD a gépben és friss win7, a Lubuntu pen drive-ról gyorsabban tölt be.

    #95: Mert amikor az ember siet, akkor pont az MS frissítés keddjét fogja észben tartani. De ez igaz a bekapcoslásra is. Amikor csak annyira kapcsolnád be, hogy mikor indul pl. a busz, és ott szenved rosszabb esetben vagy 10 percig, addigra már a busz is elment. Minden általam ismert OS esetén értelmesen megcsinálták, csak ezen voltak képtelenek.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák