Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz anulu #220 üzenetére

    #95: már bocs, de ha látod, h merül le, akkor miért nem úgy kapcsolod ki, h ne telepítse a frissítéseket? :U

    Pláne ha a policy nem engedi, mert már a system center tolja ki a policy-t akkor aztán bármit is tud tenni a user, semmit, csak esetleg picit ideges, a 30-adik ilyen eset után. :U

    #16: szerintem az ár tükrözi a használhatóság és kényelem közti különbséget. de ezt nem mondom hangosan :P

    Szerintem:
    Mikor havonta 10* dobálja el a Windows a hálózatot, mert a Windows-on a driver egy hulladék, amiről tudjuk, hogy nem a Microsoft tehet, csak éppen ez engem nem vígasztal.
    Arról meg ne beszéljünk, hogy sebességben a Windows 8.1 csak akkor ok, ha nem régebbi a géped 3 évesnél, ha régebbi, az Isten mentsen meg tőle. Pláne 5400-as HDD-vel.

    #43: nem fejtem ki a véleményem az Atomról... nem tekintek PC-ként az azzal szerelt gépekre. sok sikert a használatához.

    Szerintem.
    Azért ez egy elég elvetemült kijelentés volt olyan Microsoftos mondhatnám, ha csak erre van pénzed, akkor rohadj meg, ha meg nincs pénzed olyan gépre, hogy a Windows 8.1 gyorsan menjen, az meg nem a Microsoft Baja nem. :U

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák