Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz buherton #218 üzenetére

    "Nem zárja kalodába. Azt csinálsz amit akarsz."

    akkor miért volt ez állítva? :U

    #16: szerintem az ár tükrözi a használhatóság és kényelem közti különbséget. de ezt nem mondom hangosan :P

    #18: nem. a dolog az "ingyenesen telepíthetők azok a programok, amik Win-en pénzbe kerülnek"-re vonatkozott

    #32: mondtam ilyet?

    #43: nem fejtem ki a véleményem az Atomról... nem tekintek PC-ként az azzal szerelt gépekre. sok sikert a használatához.

    #87: Steam, Origin, alap Win auto update-el. igaz, nem 1 helyen, de minden automatikusan frissül. sorry, nekem nem derogál megvenni valamit. érsd fizetni egy programért... mit értesz az alatt, h "gyorsabb"? POST után 2 seccel már a login screen-en vagyok 8.1 alatt.
    talán a biztonság az, ahol (még) van némi előnye

    #95: már bocs, de ha látod, h merül le, akkor miért nem úgy kapcsolod ki, h ne telepítse a frissítéseket? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • hallador

    addikt

    válasz buherton #218 üzenetére

    Ez hagyján, de a csodálatos Windows mikor feltelepíted egy idősebb gépre, akkor 5 - 6 órán át semmit nem csinál mint frissít, de jó érzés is az, amikor délután 5 órakkor közli a Windows, hogy ja már csk 4 GB-nyi frissítés, és 8 újraindítás vár rád, és fenn is van a rendszer. Mert a gép másnapra kell ugye, kulcsrakészen. Gyak hogy rohadna meg a M..... 30 év alatt sikerült megutáltatni a Windows-t mert már a telepítése is egy rémálom.

    Most hogy nekem is ezzel kell dolgznom sajnos. A VMware ehhez képest űrtechnika.

    Microsoft support felhív mert a cégnek van ilyen supportja, Hyper-V desktop Soros, port, direct path pass-through ,használat, persze a Hyper-V tudja mindent tud....
    Nem beszélve a driverekről, mert a Windows-on minden megy ugye persze ha sikerül leszedned a drivert. Pont a múltkor szívtam mert a Hyper-V Desktop az aztán hú de jó. (Egy szar). A Kedves Microsoft support szerint nincsenek fenn a soros port driverek, és nincs fenn a megfelelő PCIHUB driver ezért nem mennek a direct path pass-through. (USB, RS232, MobilTelefon hardver, Visual studio virtulizáció. stb).
    Majd a Microsoft azzal, hogy a hardver lehet, hogy régi: HP ZBook 15 G2 (i7 4810)
    Majd egy hetet szívtam vele mire kiderült, hogy a Hyper-V desktop ez nem is tudja. Harmadszorra is felhívtuk a Microsoftot, hogy ugyan magyarázzák már el hogyan kellene ezt, mert kb nem működik sehogyan sem, és mint kiderült rohadtul nem is támogatott a művelet, e Hyper-V ehhez buta, erre akkor használj VMware Workstationt, mert a Microsoft nem mondhatja, hogy használj VMware Workstation-t, mert az tudja. De ráment úgy 200 munkaóra, meg mi más.
    Szóval ennyit a Microsoftról, meg a hatalmas támotaásukról.....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák