Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Én is megrögzött FF-es voltam, de miután már az őrületbe kergetett a lassú indulásával és az új hotmail-es bugjával, inkább áttértem Chrome-ra. Pedig a 4-es FF bétákat is próbálgattam, de borzalmasan lassan indul, 5x elindítom Chrome-ot mialatt beszenvedi magát FF. Pedig nincs egy szar gépem... Na mindegy, nekem Chrome-ból leginkább a könyvjelző panel hiányzik, kényelmesebb onnan pötyögni, miközben az oldalt nézed, mint állandóan azt a hülye úszómenüt nyitogatni. Meg az hiányzik még, hogy a képeket húzással ki lehessen menteni, linkeket is furán nyitja meg néha új ablakban. Letöltéseknél nem találtam olyan opciót hogy kérdezzen rá hova töltse, mindig csak egy helyre megy szó nélkül.
    Amúgy tud valaki olyan addont amivel több gyakran látogatott vagy kedvenc weboldal miniatűrje jelenik meg a főoldalon? Láttam párat, de valami igényesebb jobb lenne. Az alap változat nagyon tetszik, de nem értem miért csak ilyen keveset engedélyeztek, simán kiférne még alulra egy csomó. Megoldhatták volna aszerint mekkora felbontásba nézi az ember, vagy mekkorára van megnyitva Chrome.

Új hozzászólás Aktív témák