Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Kashim #26 üzenetére

    Kulcsos menü > Beállítások > A Motorháztető alatt fül > Letöltések > Itt találsz egy pipát, ami megoldja a gondod

    Speed dial

    ツ Headphones on - World off

  • bugizozi

    őstag

    válasz Kashim #26 üzenetére

    "5x elindítom Chrome-ot mialatt beszenvedi magát FF."

    ez így van, nekem elég régi laptopom van (512 ram, amd 3100+) és ott nagyon érződik ez, hogy elindítom a ff-t, rá 5 mp-re elindítom a chromet és az szinte bevillan míg a ff még dolgozik...ezért is tértem át chrome-ra. gyorsabb és a honlapokat is tökéletesen megjeleníti, nem esnek szét, ráadásul gyorsabban, nekem ez elég indok hogy váltsak.
    természetesen megértem azokat akik ezt nem érzik mert 4 magos gépük van 4 giga rammal, akkor nekem is mindegy lenne, de egy ilyen egymagos gépnél ennyi memóriával nagyon nem mindegy :K
    és amit ez a gyorsaság után tapasztaltam hihetetlen nagy okosságot, hogy amikor elkezdem a címsorba gépelni pl hogy hardverapro.hu, akkor már az első két betű után ott van egyből hogy hardverapro a legfelső sorban (mint a többi böngészőnél) RÁADÁSUL a chrome-nál nem kell nyomni egy lefelé nyilat és úgy az entert, hanem egyből nyomhatom az entert, mert az egész link megjelent a címsorban, nem csak az hogy "ha" és már be is villant az oldal. lehet (sőt sztem biztos) hogy ez sokaknak apróság de nekem annyira hihetetlenül tetszik hogy nagyon lájkolom a fejlesztőket emiatt :DDD tudom erre ott vannak a könyvjelzők meg mitomén, de akkor is na.. :D remélem érthetően fogalmaztam :U
    azt aláírom és engem is nagyon idegesít hogy nincs olyan a mentésnél hogy megnyitás hanem mindig le kell menteni a dolgokat és ez torrentnél nagyon zavaró, de megtanultam ezzel együtt élni, mert ezt a "hibát" a többi nagyszerű dolog kompenzálja. :K
    további szép napot!

    [ Szerkesztve ]

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák