Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tigerclaw #62 üzenetére

    Valóban így van, csak épp a kolléga nem Németországról beszélt, hanem Magyarországról. Ahol viszont sajnos még mindig a nagyobb multik akik rendszert tartanak.
    Persze nem véletlenül van az, hogy a vendégmunkás jobban teljesít csak azért ne hasonlítsd össze a Német életszínvonalat a magyarral, románnal. Igen lehet, hogy ott vendégmunkás vagy sőt még az is lehet, hogy igen neked jobban kell hajtani, csak éppen ezért valamit kapsz is. Nem omladozó kórházakat, meg 6 - 8 hónapos orvosi várólistákat.

    Éppen ők azok akik nem tanulnak századik alkalommal sem ugyanabból a hibából.

    De ha előírod neki, hogy márpedig ezt így kell csinálni, akkor úgy fogja csinálni nem pedig a "híres Kelet európai" "találékonysággal" megoldani...

    Csak azt ne fejetsd el, hogy amit ott tanulhattál azt a rendszert, azt Otthon csak úgy tudod alkalmazni, hogy vagy egy multihoz mész vagy úgy mint én, hogy vissza mentem fél éve Magyarországra 3 év GB, Fr, Au, G után és sikerült kikergetni, mert ezekhez képest a minden kb a béka segge alatt volt.

    Ne keverd össze, hogy kinn dolgozol, és azt, hogy Magyarországon gyártat a Multi...

    Gondolom azért visszasírod Magyarországod, hiszen azért vagy kinn... Na én sem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák