Új hozzászólás Aktív témák

  • HENE

    aktív tag

    válasz bambano #253 üzenetére

    azbest vette egyedül a fáradtságot, hogy gondolkozzon! és egy kicsit utána nézzen a dolgoknak. A többiek csak írogattak. Ez szerintem kiemeli őt a tömegből.

    "- néhányan kitaláltak dolgokat, amiknek semmi közük nincs a valósághoz.": az, hogy máshol a hasonló kezdeményezések örve alatt megvalósított szűrésnek mi a végeredménye, az nem kitaláció, hanem közismert tény. ezen kár lovagolnod, magadat égeted le."

    Még én hasonlítottam össze a dolgokat és írtam le a különbségeket. (már ha az ausztrál példáról beszélsz.) Ha nem érted a különbségeket, az te bajod.

    "az pedig, hogy ha máshol úgy sült el a szűrés bevezetése, ahogy, ez alapján azt feltételezzük, hogy nálunk sem fog másképp, ez vélemény, amivel lehet vitatkozni, de a megalapozottsága nyilvánvaló."

    Arra sem vette senki a fáradtságot, hogy ENNEK a listának más országokbeli tapasztalatait értékelje. Miért nem?

    A definíció kérdése pedig arra utalt, amikor egy videó kapcsán felmerült, hogy ilyen tartalomnak minősül el. Ha kérdező elolvasta volna a tájékoztatót, akkor nem kérdez ilyet. Én ha kritizálni akarok valamit, akkor előtte megismerem. De lehet, hogy neked erre nincs igényed. Csak akkor beleszaladsz olyanokba mint az internetszolgáltatók és közvetítő szolgáltatók felelőssége. Ezen gondolkodj el inkább.

Új hozzászólás Aktív témák