Keresés

Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Cruz #90 üzenetére

    ''...miért is volt szükség a modemcserére, ha a régi is bírta...''
    Nekem azt mondták, hogy gyorsabb, eurodocsis szabványt támogat, könnyebben managelhető távolról, fejletebb szoftvere van, hibatűrőbb stb...
    Meg van rajta standby gomb éjjelre :D

  • moonman

    titán

    válasz Cruz #94 üzenetére

    A Terayon-nál nekem XP hálózat ikon 10mbps-t írt, Motorola végre 100-at. Nem mintha valaha is szükség lenne rá... :U
    A lapomon (ASUS) meg van egy Gigabit ethernet csati.

    [Szerkesztve]

  • anulu

    félisten

    válasz Cruz #90 üzenetére

    akkor személyes érintettségemet tekintve légy olyan kedves, és indokold meg, hogy miért ez a véleményed az ügyfélszolgálatról. köszönöm! akár privát e-mailben is jöhet.

    amúgy a modemcsere azért kellett, mert régi fejállomások nem bírták el a felhasználók számát (néha ezért is volt olyan sebességű, amilyen). az új Docsis cuccok jóval több előfizetőt ki tudnak szolgálni, illetve a régi cucc a Terayonék sajnát szabványa volt, és ha kellett valami, akkor a hasukra csaptak, és mondtak egy árat rá. az új cucc viszont szabványos.

    [Szerkesztve]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • DonLeo

    senior tag

    válasz Cruz #90 üzenetére

    A UPC korlátjáról nem tudott senki előre a szerződés megkötésekor, mivel nem volt benne a szerződésbe. Csak az tudja előre aki már a korlát bevezetése után fizet elő, de ez elenyésző.

    A másik meg, hogy én nem választottam a UPC-t, ugyanis TVNET-em volt (13. ker) de volt vmi botrány, a lényeg hogy a tvnet-től elvették a hálózatot, vagy nem bérelhette tovább vagy mi, szóval egyszercsak azt mondták nekem, hogy tvnet megszűnik (SAJNOS) itt a kerületben és lesz helyette upc. Ja és más nincs a kerületben (szélessávú). Szóval ha netet akarok akkor csak upc van!

    ''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

  • DonLeo

    senior tag

    válasz Cruz #101 üzenetére

    Addigra már lehet, hogy nem is itt lakok! Jövő nyáron menyasszonyommal különköltözünk a II. ker-be ott meg van adsl. Addig meg kihúzom ezzel a gánnyal.
    :DDD
    Jó azért annyira nem gány, de én már csak azért is utálom őket amit itt műveltek.

    ''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

  • anulu

    félisten

    válasz Cruz #98 üzenetére

    igazándiból előfordul, hogy vmi besz@rik, és emiatt van a sok telefonáló. szerencsére ez mostanság (kopp-kopp-kopp) egyre ritkábban van. az, hogyha a telefon másik végén levő user 8. lebetűzés után sem tudja beütni, hogy ''ipconfig /all'', azzal nem tudok mit kezdeni, el kell kezdenem 9-edszerre is betűznöm neki. az a gond, hogy nem egyszer hallom én is, hogy ''nagyon sokat kellett várnom, míg eljutottam a helpdeskig''... sajnos nem tehetek/tehetünk róla.

    nekem az a fontos, hogy ha már eljutott hozzám az előfizető, akkor amit tudok, megtegyek azért, hogy minél hamarabb legyen nete. amúgy akik vmennyire értenek a PC-hez, illetve egy nagyon kicsit tudnak angolul, velük sokkal könnyebben lehet boldogulni, ergó, gyorsabban is.

    hibaelhárítás: ha kiszállás kell, akkor azt egy progiba tudjuk felvenni, ami adott napra maximálisan X kiszállást engedélyez. ha pl a holnapi nap tele van, akkor oda, ha belepusztulok sem tudok újabb kiszállást felvenni, marad a holnapután. tudom, hogy milyen idegesítő (egyszer volt eddig ilyen bajom axeleroval, akkor 3nap múlva, pontosan a hibaelhárításra adott 72óra előtt fél órával jelent meg a fazon), de ha nem tudom bepakolni, akkor sorry, nem megy.
    részemről nem (csak) a szerződés miatt akarok orvosolni egy hibát, hanem azért mert én is nethasználó vagyok, és pontosan tudom, milyen az, amikor nincs.

    ügyfélszolgálatról nem tudok nyilatkozni, mert ott még sem mint előfizető, sem mint alkalmazott nem jártam.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák