Aktív témák

  • Cruz

    aktív tag

    Hát valamit nagyon nem értek! :F

    Ha egy csellós eddig elvolt a korlátjával, akkor miért hozzátok fel neki ellenérvként, hogy 768-al nagyon hamar el lehet érni a korlátot. Inkább örüljön, hogy nem kell annyi ideig töltögetni lefelé. Az upc korlátjáról mindenki tudott, mielőtt, megkötötte a szerződést, ha nem tetszik, hála neki van konkurrens vállakozó a piacon, lehet váltani.
    Én spec q ra örülök, hogy nőtt a seb. :D
    Aminek nem örülök: a support rész lófing!!! :(((. mire végre emberhez jut a szegény júzer a vonal végén, hát beleőszül... ha vmi miatt, akkor e miatt érdemes lenne az összes ügyfélnek otthagynia a szolgáltatót (zárójelben jegyzem meg: eddig nem tették sokan, és nem tettem én sem mert saját ár/érték táblázatomban ők vezetnek, de ha ez így megy tovább...). Mázli, hogy a nehéz kezdeteket kivéve azóta gond nélkül megy, és a modemcsere óta is 90k körül van egy ideje. (ezen hozzászólásom fenti bekezdésének első részét bátran ajánlom az itt megjelenő csellóisták=dolgozók, pr részleg, stb figyelmébe, mert eddigi két nagyvárosi tapasztalataimból kiindulva - Bp és Miskolc - az ügyfélszolgálat színvonala a béka hátsó fele alatt van! Ezek lehet, kemény szavaknak tűnnek, de keményen megdolgoztatok érte fiúk/lányok. Még valami: a UPC-ról alkotott képet minden egyes részének megnyilvánulása formálja, vagyis ha egyik láb béna, a másik nemigen takarózhat a táncversenyen azzal, hogy ő pedig jól csinálná).
    A fentieket leszámítva elvagyok a csellóval és amíg valami további minőségi romlás nem jön, vagy más cégtől jobb ajánlat addig nekem elég.

    P.s. másik (chello pro és kontra) totyikban feltettem a kérdést, hogy miért is volt szükség a modemcserére, ha a régi is bírta, de választ sajna nem kaptam. A szerelő srác, aki kijött még azt is mondta, a régi terayonnak a zajtűrése még nagyobb is volt mint az új motoroláé... :F

    Hát ennyi. Bocs a hosszért és a kifakadásért.
    Üdv mindenkinek
    Cruz

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Aktív témák