Keresés

Aktív témák

  • Cruz

    aktív tag

    válasz anulu #105 üzenetére

    Igen ez mind ok. Csak épp erre mondtam, hogy a rendszer egyik hibája minősíti az egészet is... hiába működik egy része nagyon jól, ha egy másik ami az ügyfelekkel érintkezik nem megy jól. (bár szörnyű lenne a dolgozóknak ha pl a bérszámfejtés vacakolna, de ez nem csapódna le kívül, a felhaszálóknál)
    Emiatt írtam azt is, hogy erősödik a verseny, és bizony ezen a téren a UPCnek van ám mit fejlődnie. Mert ha nem teszik, vagy nem tetszik, akkor az egyre inkább közeledő árak mellet bizony kevesebb indoka lesz a maradásra az előfizetőknek.

    Hát ennyi. nem akartam senkinek a lekébe mászni (de ha megtörtént, akkor legyen, mert megvolt hozzá a kellő bosszúság is), de én ezt látom, ill jópáran az ismeretségemben és itt a fórumon is felmerülnek hasonló problémák (azért viszonylagos rendszerességgel).
    De legyünk tárgyilagosak is. Ha működik, akkor veri a többit, (a 15gb korlát engem nem érint, így nem is foglalkozom vele, mert eddig filmletöltés hiányában nem hiszem, hogy 5 fölé mentem volna bármelyik hónapban is :) ) nálam.

    Üdv
    Cruz

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Aktív témák