Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Cathfaern #119 üzenetére

    Akkor írok egyet neked is. Városi bevezető, délutáni csúcs. Kereszteződés, nekem macisajt, keresztben főútvonal. Egyenesen szeretnék átmenni. A kereszteződés túloldalától kb 50m -re útfelbontás, dugó. A KRESZ világosan fogalmaz. Akkor hajthatok be a kereszteződésbe, ha azt el is tudom hagyni. Csakhogy, jobbról és balról, a főútvonalról is próbálnak bekanyarodni, és nekik elsőbbségük van velem szemben. Ha mindenki szabályos, akkor ha felszabadul egy autónyi hely, akkor a következő behajthat. Már így is veszett a helyzetem, de erre még rátesz egy lapáttal az, hogy nekik elég 5m hely. Én viszont nyergessel vagyok, tehát kb. 20m kéne. Esélytelen. Az egy dolog, hogy én beugrom a helyi okmányirodába, és beíratom lakcímnek a kereszteződést. De, a mögöttem levők sem tudnak átjutni a kereszteződésen, mert elzárom az útjukat. Erre mi a megfejtés? Én megoldottam a nagyobb tömeg elvén. Beugrattam a kereszteződésbe, mert senki sem szeret a közvetlen közelében egy 40 tonmás monstrumot. De, egy robot ezt nem teheti meg.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák