Új hozzászólás Aktív témák

  • formasu

    tag

    válasz biker #2862 üzenetére

    Már három éve voltam nagyon rosszul az L4-5 közötti sérvtől. Ezt a doki közvetlenül a gerinc csatornába adott szteroidos injekciókkal rendbe tette...
    A múlt évben előjött az L5-S1 között is egy sérv, /Az MR is kimutatta/ ami főleg éjjel, mozgásra fájt, nem sugárzott ki sehová, és főleg a felkelésnél, és kicsit még utána is, inkább hajolásnál. Ezzel is "próbálkozott" a doki még tavasszal, de csak 3-4 hétig volt jó utána, majd megint visszajött ugyanaz... /Azért fájdalom csillapítót már két és fél éve nem szedtem!/
    Egy barátom javasolta még ősszel, ezt: /Nem reklám, de kipróbálható! A barátom esküszik rá, hogy őt ez tette rendbe. A dokit is kérdeztem erről, de ő azt mondta, hogy nem fog használni./
    Vettem Béres gyártmányból / A 120 darabosakat vettem, ahol akciós volt!/ Actival Senior-t, ezt azóta is szedem minden délben, és Porcerő Forte-t, amiből minden reggel, és este 1-1 szemet veszek be. Talán decemberben már kezdtem érezni a hatását, de januárban határozottan jobb lett a derekam, észrevehetően kevésbé fájt, sőt januárban már el mertem menni 4 napra síelni is Ausztriába!
    Nem szeretném elkiabálni, de mostanában / Feltételezem, hogy ettől a két Béres gyártmánytól/ sokkal jobban érzem magam, mint a múlt nyáron.
    Még egyszer: nem reklám, de aki gondolja, kipróbálhatja!

    A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Új hozzászólás Aktív témák