Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz #09819904 #223 üzenetére

    Azert a hittan nem balgasag, hiszen ugyanugy felkeszit a hetkoznapi eletre, ha nem jobban, mint mas. De ha nem latod at es nem megfeleloen oktatjak, akkor annyira felesleges, mint a matek ugyanebben a helyzetben...
    Az, hogy a szulo otthon nem tudja megtanitani a gyereknek azt, amit te iskolaban szeretnel latni, az szomoru. Mindent nem lehet rajuk haritani, de a tobbseg akkor is rajuk kell haruljon.
    Amugy iskola valasztas se utolso. En meg konyvkoteszetet, irodai ugyintezeseket is tanultam gimiben, holott nem volt szandekom velel a jovoben :)

    A gyerek elkotelezettsegen szinten sok mulik. Ne mondd, hogy ne tanuljon autofenyezokent valaki nelvet, holott lehet hogy o kesobb kulfoldre menne es meg egy alap szamlazast se tud megcsinalni esetleg, mert sik hulye matekbol.

    Na de ez mar abszolut nem ez a topik :)

    Wednesday-re reagalva: Nekem kulfoldon kotelezo volt egyetemen. Egyes vizsgaidopontokat, hazikat, rendszer valtozasokat ott is kitettek, jeleztek, figyelmeztettek. Azonnal megkaptam, ellenben a sulis emailt (ami kulon rendszeren ment). Ha kerdesem volt, a tanar/to azonnal akar valaszolt is chaten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák