Új hozzászólás Aktív témák

  • Psych0

    őstag

    válasz bambano #29 üzenetére

    Ezt nem tudtam, hogy ennyire pontosan be van szabályozva minden. Az még érdekelne, hogy a tesztmérések hogy/hol zajlanak? Gondolom nem csönget be Tesztmérő Károly Gizinénihez, hogy megmérhesse az ottani sebességet, hanem fix pontokon mér, amiről tud a szolgáltató. A piacon is mindenki tudja ki az APEH ellenőr és neki mindig jut számla.

    Azzal tisztában vagyok, hogy a garantált minimum sebességet, ha eléri, akkor egy szavam se lehet, de a szerződésen belül is tudnak a szolgáltatók szívatni. Erre jó példa, hogy a biztonsági őr nem foghat le mert az törvényellenes, viszont körbeállhat 6 biztonsági őr és akkor az törvényes, mert pont csak ott álltak. Akkor most korlátoztak, vagy nem?
    Pár éve ahol laktam csak kábelnet volt. Amikor esett az eső, akkor elment a net. Betelefonálok, megnézik, mondják, hogy kivizsgálják az ügyet. Két nap múlva küldik az SMS-t, hogy mindent rendben találtak, semmi probléma. Persze, hiszen addigra kiszáradt, a beázott eszköz. Ezt abban az évben legalább hússzor eljátszottam, aztán lejárt a hűségidő. Szerintem azzal, hogy nem javították meg a beázó valamit, korlátozták az internet hozzáférésem. Persze nekem kellett volna bizonygatni, hogy ez most pontosan hány százalékos rendelkezésre állást jelent.

    "As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Új hozzászólás Aktív témák