Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    Akkor már én is tolok egy éves összesítőt! :DDD
    Jan. óta csak e-bagó.Nikotinéhség 0 .Ebben a hónapban már nikotinmentes likviddel .... Idáig nagyjából 100K-t költöttem az egészre.4db 510-es akku , 3 db eGo 1100-as , 6XKanger integrált , 3 Helix , 2 Helix V3 , 1db T2 , 1db T3 , 3 töltő , 1db hálózati töltő , meg max. 1000ml likvid (a legnagyobb havi fogyasztás és a kukába került likvidek figyelembevételével). Ebben benne van hogy a "kölcsönadott" 510-es szettel anyu leszokott a cigiről és már nem használja az e-bagót sem ...... Bár erősen visszafogom magam az új készülékek ügyében. Mellékesen egy Helix és a Kanger-ek kivételével minden mai napig üzemképes.
    Ha azt veszem hogy dohány terén mindig is kerültem a kapadohányt alsó hangon kb. 270K-t füstöltem volna el a 10 hónap alatt (de inkább 350-380K körül mivel sokszor este is dolgozom napi 2 doboz nem volt akadály).... nem beszélve arról hogy jelenleg még nikotin sincs a patronban teljes sikertörténet számomra. Egyelőre még nem értem feleslegesnek a gőz fújását de ki tudja jövőre meglehet már nem kell felraknom töltőre az e.bagóm :)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Aktív témák