Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz tdd587 #99 üzenetére

    igazad van, tényleg nem nagyon láttam még blu-ray -t :)

    talán csak egyszer havernál, lehulló faleves bemutatója volt valaminek, és amikor elkezdett áradozni, hogy fú milyen részletgazad, .... akkor kicsit néztem kicsit érdekesen, mert számomra egy filmben nem ez a fontos, tudom írtam már, de szerintem a DVD-hez képest nem fog lejönni a pixeltöbblet, mondjuk egy 90 cm-es LCD-n

    igaz, külön állatfaj vagyok, kedvenceim a természetfilmek, nem szoktam mozifilmeket nézni. és abból a most HD minôségben megjelent Planet Earth nem tetszik annyira, mint a kb. 1980-1990-es Élô Bolygó (Living Planet).

    annyira rámennek már a profi kameramozágsra, meg a legszuperebb felvételekre, hogy a látvány mellett számomra már a tartalom szenved csorbát

    " ... Érdekes, amikor vetítővel néztük .... "
    kiragadnám ezt gyorsan, és megjegyezném, hogy nem értem ezt a mai LCD-meg plazama TV ôrületet. Láttam mindekettôt, és én személy szerint 1000x inkább egy projector mellett döntenék a 2mx 1m-es méretével, mint egy 90-100 cm-es plazma mellett
    szerintem egy filmnél inkább a méret a lényeg, mint hogy egy 100-as LCD-n HD filmeken pixelháborúzzon valaki.

    dehát szerintem a reklám meg a divat hogy LCD-plazmát kell venni
    egy projector reklám sincs, gondolom a gyártóknak nem biznisz.
    az emberek meg azt veszik, amit reklámoznak

    hogy a hangnál tényleg jobban jön a Blu-ray, eszt'nem tudtam (:

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák