Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz rii #94 üzenetére

    Azt hittem rajtam kívül már senkit nem érdekel a topik témája...

    A hozzászólás alapján bizonyosan nem láttál még BD-t működés közben, mert a DVD elbújhat mellette. Ami nem baj, nem is kell, hogy mindenkinek ez legyen az életcélja. Amúgy engem is megelégedéssel tölt el, hogy két ropogós ezresért szinte mindent meg lehet venni DVD-n. Csak mióta vannak HD rippek (főleg mióta HD-DVD/Blu-Ray rippek is, nem csak HDTV), azóta igényem lenne a Blu-Ray-re is, ha már győzött. Csak amíg odakint 20USD körül van egy lemez a Target-ban, addig itthon 9000HUF. Kár érte.

    A DVD-k hangján pedig végre nagyon sokat javítanak ezek a kiadványok. Hifis körökben ugye a méla megvetés a válasz az agyon tömörített hang miatt, de most ennek is vége.

    A filmélménnyel kapcsolatban pedig örök vitában állok a filmbuzikkal, akik egy 17-es CRT-n, egy CD-s xvid rip, 128-as mp3 sztereó hang + pc speaker után kijelentik egy Saving private Ryan-ról, hogy sz*r film. Érdekes, amikor vetítővel néztük, rendesen kihangosítva, akkor mindjárt összeszorult a társaság gyomra, mert a filmhez hozzá tartozik a háborús élmény, direkt így csinálták meg, így lett kitalálva, ez is a film része.

    Üdv,

    tdd587

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák