Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz sb #350 üzenetére

    azért, mert azt írtad, hogy alapon throttlingol. basszus, nem csomagolnak mellé hűtőt, de ez egy K-s proci, nyilván kell rá megfelelő hűtés. az meg, ha alapon throttlingol, az egy hibás darab, van rá 3 év gari, vissza kell cseréltetni. de ne általánosítsunk már abból, hogy mondjuk az elején nagyobb volt a hibás kihozatal, és ezért a usereknek vissza kellett cserélniük. bármiből vehetsz hibásat, erre való a garancia. amúgy simán el tudom képzelni, hogy nem hűtötték rendesen. egyébként beírtam a skylake-et és a kaby lake-et is a keresőbe, én nem igazán találtam olyan cikkeket, ahol tömegesen erről lett volna szó.

    a delides dolgot meg engedd már el.... ezt írtam: a 6700K is képes elmenni 4.8 Ghz-ig, delidelve, megfelelő (lég)hűtéssel.

    tartom az állításom. egyébként 4(!!!!) Ghz az alapfrekije, nekem delid nélkül lazán megy 4.5-el bármilyen terhelés alatt, 80C alatt, egy csumpi 10e ft-os hűtővel. delidelve viszont elmenne akár 4.8-ig is, de basszus, hát ezt írtam le, mégis mibe kötsz bele? jól húzható, tök alapon is simán megvan a 10-15% már csak azzal is, hogy belépsz a biosba, és kiválasztod, hogy "OC 10%" vagy akármi, érteni sem kell hozzá.

    szóval nem barátom, nem kell delidelni ahhoz, hogy elérd ezt. nézzél be a tuningos topikba, a K-s intelek igenis jól húzhatóak hozzáértés és komolyabb hűtés nélkül is. delidelve pedig még sokkal jobban húzhatóak.

Új hozzászólás Aktív témák