Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz daver88 #95811 üzenetére

    Az az amazfit bip elég húzós presell, november 14-én jön állítólag. Örülhetsz ha jövőre megkapod.
    A kínai verzió ugyanaz, és arra is rá fog menni a hivatalos angol szoftver. [link]
    Addig meg lehet használni a lefordítottat, sőt ha gondolod akkor csinálhatsz magadnak akár magyart is.
    A 3.1.0 mi fit-ben már olyan firmware van hozzá, amiben már szinte teljes az angol rész is, de még nem tudják hogy lehet átváltani a nyelvet. De novemberre már szerintem hivatalosan is lesz rá angol szoftver, amikor még a drágábbat el se indították. Én is csak azért rendeltem a kínait mert hivatalosan lehet majd az angol szoftvert rátenni, egyébként megvártam volna az internationalt. De így szükségtelen, valahogy majd feldolgozom hogy a sajtpapír amit mellé tesznek dokumentációnak az kínai lesz és nem angol. Volt itt nemrég link rá valami 57$-os kuponkóddal. Az enyém már majd 2 hete csak pre-advised, most már azért lassan csak befut...

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák