Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Axe Miskolc #74172 üzenetére

    Van ilyen harmadik kezem, nekem somogyist dobott a gép (gondolom ugyanaz). Pártíz dekás *kicsi* öntvény talp, tehát borulékony a cucc, a karok nem nyúlnak előre eléggé, így a befogott darab méretének eléggé határt szab. A gömbcsuklós lemezszemes rögzítés olyan, hogy picit lazítasz rajta és teljesen elernyed, ha picit véletlenül többet lazítasz akkor meg szétesik, ellenben jól meghúzni sem lehet, pláne, hogy a gömbcsuklós elem öntött, így nem pont gömb, hanem laposabb egy irányba. A csipeszt egy csavar szorítja, így mikor meghúzod a csavart, a csipesz lemezét benyomja, és a csavar csúcsán pár fokot lötyög/fordul a csipesz az amúgy lógósra vett furatban (ez orvosolható, ha valamivel kitöltöd kerekre a csipesz nyelét). A nagyító rögzítése ugyanolyan semmilyen, mint a csipeszeké, így esélyed nincs fókuszba állítani. Szóval én az enyémet nem tudom semmire se használni... A hűtőcsöves izé ellenben jópofa, ősszel én is elgondolkoztam a beruházáson, azóta érik a dolog... szerintem én is összedobok majd egyet :R Előnye a dolognak, hogy a hosszal lehet játszani, illetve ha el talál repedni egy elem, akkor azt ki lehet venni és ha kicsit rövidebb is, újra jó a kar.

Új hozzászólás Aktív témák