Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    igazából szerintem egyikőtöknek sincs igaza teljesen.

    az optimális megoldás az lett volna, ha szépen írnak egy levelet, hogy kedves user, fuckup van

    - eláraztuk a töltőt, our bad, ráfutottunk
    - jó hírnevünk érdekében helyt állunk, és leszállítjuk a terméket, de sajnos készleten csak fehér és uk csatlakozós készülék van, ezt tudjuk adni
    - amennyiben ez nem felel meg, készséggel refundoljuk a rendelést, amennyiben megfelel, használja egészséggel a terméket, várjuk máskor is szeretettel

    persze, akár törölhette volna is mindet, meg persze mit kezdjek egy uk töltővel meg persze fillérmegcsinálás (amúgy a fillérek azt szeretik ha minél jobban megcsinálják őket, valahogy ragaszkodóak lesznek tőle, meg elmegy a híre a többi fillér között is) meg persze bagatell összeg az eu kábel és különben is blankolj és forrassz, én mindent értek, de így mindenkinek van választási lehetősége.

    azt szerintem épeszű ember nem vonja kétségbe, hogy jó fejek voltak, hogy egyáltalán szállítottak, és hogy ez nem lett volna kötelességük, itt egymás megítélésén meg leszólásán megy a vita. a fenti megoldással ez elkerülhető lett volna és remélem szemlélteti azt is, hogy hogyan lehetett volna mindenki (még) elégedett(ebb)

    szerk: az utolsó pár hsz a jelen hsz megírása alatt született...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák