Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Nekem is shipped lett ma a BW kábel, mert csak berendeltem még is egyet, szóval tuti nem rendelési sorrend alapján adják fel. (Tegnap előtt rendeltem vagy mikor 12%-os kuponnal.)

    Ilyet tapasztalt már valaki: Jött egy csomag Törökországból, TN-nel, a srác megadta a TN-t, néztem is, exportig mutatta, reggel is ránéztem, sőt most is, csak addig látszik. Erre ma jön a postás, és hozza. Nézem van rajta egy magyar matrica, amin a vonalkód alatt egy "új" magyar TN, ezt miért? Ez nem kellett volna, akkor valahogy megkapnom vagy valami? Már fostam, hogy elveszett a cucc, de nem, át TN-ezték.

    Illetve, mit tudok tenni Ebay-en, akkor, ha csomag megjött, értékeltem is, de az eladó nem értékelt? Tudok valahogy az Ebay-en keresztül "emlékeztetőt" küldeni neki? Lehet csak elfelejtette... Vagy akármi.

    Szerk.: Jött még egy Email feladtak még egy BW kábelt, ez az lehet amit visszamondtam és kértem refundot? Na, akkor ha megjön mehet a levelezgetés, hogy szeretném kifizetni... Ajh.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák