Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz dugesz77 #136965 üzenetére

    Huawei Honor AM04S Bluetooth headset megérkezett, multipont, szimultán 2db készüléken is lóghat, nem láttam a leírásba (kivéve ha kínaiul volt :D ) kipróbáltam működik.
    Hangerő és érthetőség nagyon jó (hangosabb, jobb mint a Xiaomi),
    akasztó nincs hozzá mellékelve, (Plantronics M70 jó hozzá)
    A szilikon úgy néz ki mint a képen, kényelmes is végre, (már volt egyfolytában 4,5 órát is a fülemben, Xiaomi 15-20 perc után kényelmetlen bármit raktam rá, már gondolkodtam hogy itthon veszek megint M70-et).
    Még nem tudtam lemeríteni, nem tudom mennyit bír, lehet hozza a Plantronics M70 szintet.
    Kínaiul beszél, de sokkal kevesebbet (rövidebb szavak, már tudom kínaiul melyik mit jelent :D ) mint a Xiaomi, sajnos bekapcsolásnál nem mondja a beszélgetési időt, amiből lehetne tudni az akku töltöttséget.
    A 4$-t nagyon megérte, most 5$. :R
    Xiaomi-ból is vettem 2db-t, egyiket $13.62-ért másikat US$7.99-ért, nem érték meg az árukat :(

    Plantronics M70 utódokat kerestem (mindig 2db van nálam használatban) az egyik már kimúlt 4 év után,
    remélem ezek is sokáig bírják, de rendeltem tartalékokat feketében is.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák