Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #121054 üzenetére

    12 nap alatt megjött az előző hsz-ben linkelt (amire a választ írtam) Xiaomi Mijia electric shower a tomtop webáruházból. A szállítás jelenleg "EU expressz", amely keretében az árban már benne van az európai áfa, és így a végösszeg 45,99 USD volt. Ennyiért hülye lettem volna nem bevállalni, amikor amúgy is kell egy új borotva.

    Az útvonal: Kína - repülő - Amszterdam, EU vámolás - Holland DPD - Budapest magyar DPD.

    A töltőhöz nincs külön fej, ám egy otthoni 5V/1A USB-s töltőfej tökéletes hozzá. Funkciók:
    - alap és gyors borotválkozás, melyek között a power gomb hosszan nyomásával lehet váltani
    - biztonsági mód, amely során szándékosan sem lehet bekapcsolni, hogy táskába téve utazás közben ne kezdjen el rezegni/működni (aktiválás a power gomb bal oldalának hosszan nyomásával)
    - tisztító mód: ennek az aktiválására még nem jöttem rá, gondolom ekkor lehet majd a csap alá téve lemosni
    - Vízálló, vízzel tisztítható a levehető fej
    - töltöttségi led: töltés közben pulzál, teli aksi esetén bekapcsolva világot, és gondolom alacsony aksinál is jelez majd valahogyan

    Tartozékok:
    - borotva
    - tisztító kefe
    - töltő dokk, amelyre állítva lehet tárolni, ennek kábele 80 cm hosszú
    - kínai nyelvű manual, amelyet élőben lefordított nekem a gugli és a teló kamerája, ám a tisztító funkció aktiválását még itt sem találtam (ahogyan a YouTube-on sem)

    Éles teszt hétvégén várható, de nagy meglepetésre nem számítok, hiszen eddig is ilyen kialakítású körkéses (Philips) borotvát használtam. Összességében a geek faktor abszolút megvan, ha a kezemben fogom.

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák