Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    DEc.6.-án rendelt 10400-as Xiaomi Power Bank-al a mai napon csengetett a postás... :C
    Egy nappal lépték túl Banggood-nál a két hetet,,,fantasztikus...a lehető legegyszerűbb postával kértem, ingyen...
    Volt akinek itt több mint egy hónap volt...Rettegtem a Decemberi/karácsonyi rendelésektől, hogy vagy nem érkezik meg, vagy csak "100 év" múlva...úgy tűnik a "kicikínaiak" összekapták magukat..mert baromi gyorsan érkezik minden felém... :R

    Két érdekesség:
    Majdnem biztos vagyok benne, hogy ezüst színben rendeltem a power bankot,,,ehez képest pezsgő színben kaptam...(lehet, hogy ez a karácsinyi "ajándék", mert a szívem mélyén valójában inkább erre a színre vágytam) :D Szóval öröm....

    Második:
    Itt a topicban is pont nekem hivta fel valaki a figyelmem, hogy óvatosan a kaparós kóddal(amivel az eredetiséget lehet ellenőrizni a honlapon) mert könnyen lejönnek a számok is alatta...
    Ennek tudatéban álltam neki kaparni,,,(tehát nem úgy mint egy állat) és mégis sikerült leszedni a számsort...Szóval ezt nem tudom megnézni,,,ellenben fejből fújom az összes különbséget, hogy néz ki egy Fake és original...mert annyit bujtam az ilyen honlapokat,,,szóval kétséget kizáróan eredetit kaptam,,,kaparós számsor ide vagy oda... :K
    SZóval a kapargatással csak óvatosan kedves topictársak,,, ;)

    MInden esetre , egyből megkapta a fehér silicon kabátot ,,és rá is akasztottam az USB charger doctort :))
    Teszi a dolgát, ahogy vártam...
    Köszi mindenkinek, aki itt infókat osztott meg ezekkel a termékekkel kapcsolatban,,rólatok puskáztam :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák