Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Penge_4 #228 üzenetére

    Ha 9.0 helyett mondjuk 2.3 vagy 3.2 lenne a verziószáma, egy szót nem szólnék. De azért tényleg durva, hogy ezzel marketingelik a böngészőt, semmibe véve a verziószámozás lényegét.

    Élvezed hogy azokat a marhaságokat sütheted el ezredjére is, amiket már jópárszor megcáfoltunk - a te jelenlétedben is - itt fórumon? A google rohadtul nem marketingeli ezzel a böngészőjét, a reklámokban, letöltési oldalon nincs feltüntetve a verziószám, max a böngészőben a névjegynél illetve a chrome blogban találkozol vele, amit lehet tippelni az átlaguser hányszor látogat meg (most próbáltam keresni egy chrome reklámot amiről screenshotot készíthetnék, de nem találkoztam vele sem Operában, sem FF-on semmiféle google-hez kapcsolódó oldalon, pedig ki is voltam direkt jelentkezve a fiókomból. Érdekes).

    Légy szíves mondd el, mi a verziószámozás lényege nekünk tudatlan Chrome fanboyoknak, ha te ennyire benne vagy a témában.

    floatr írta még le jól régebben, sajnos nem találtam meg a hsz-ét, de a lényeg az volt, egy szoftver számára nincs annál jobb bizonyíték a minőségére, minthogy az ellentábor legfőbb érve a marketing és a verziózás. Ez öcsém negatívan max titeket minősít.

    Alul klikk a Save-re, majd ha nem akarod újraindítani, átméretezed normál méretűre az ablakot, majd vissza teljes méretre.

    Ennyire nem vagyok hülye, mentettem a beállításokat, és újra is indítottam, megmaradt a nulla. Negatív számmal is próbáltam, szintúgy. A skinnel működik, bár elég gáz sztem hogy skint kell felrakni ahhoz, hogy egy "alapfeature" működjön. Mindegy, most lusta vagyok felrakni az előző stable verziót hogy ott is szar-e, így ezt betudom a béta hibájának.

    Gáz, hogy nem tudod, egy új verziónál szürke lett-e kék helyett a GUI és egy menü arrébb került, vagy komolyabb újdonság is belekerült-e, mint például a hardvergyorsítás, ami csak a 9-esben lesz végleges.

    :F [link]

Új hozzászólás Aktív témák