Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    válasz bambano #1389 üzenetére

    Azt tudom hogy a professzionálist te hogy érted, de Moonman nem olyan szintre gondolt, meg én sem. Megértem a tipográfiai tökéletességre való igényedet (ezt szerintem a Tex huzamosabb használata is okozza, volt alkalmam megfigyelni másoknál, könnyű a jót megszokni) de magán, céges, meg cégek közötti dokumentumoknál ezt a fajta igényességet egyszerűen (szinte) senki sem várja el, ha meg valaki rá is menne ezekre, a kutya nem venné észre a különbséget. Ezeknél a dokumentumoknál pont elég ha nem néz ki ótvarul, és itt nem a precíz kerninget értem hanem az ízlésrombolás mellőzését a fontok, színek kevergetésével meg az anim gifekkel. :) Ha valami már úgy néz ki mint egy normálisabb website egyik oldala, azt már elfogadják az emberek, a Word meg ennyit nyújt. Decens word processor, nem pedig kiadványszerkesztő. Magazint meg folyóiratot valószínűleg senki sem szerkesztene Wordben, de egy könyvet azért lehet, főleg ha a dokumentum lényege a szöveg és annak tartalmának közlése másokkal. Más terület, más célcsoport. Kár ezen a téren túlzásokba esni mert csak sorozatos csalódás éri az embert, bármerre is nézzen.

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák