Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz #16820480 #72 üzenetére

    anarchia/káosz - jogos :B

    Népszavazás - nem véletlenül nem bocsájtanak mindent népszavazásra. Vannak kemény döntések, amiket az emberek úgy sem hoznának meg.

    Amúgy nem az a baj, hogy az emberek nem tudnak bizonyos dolgokat, hanem az, hogy nem is akarják tudni...Ez viszont még mindig nem legitimál egy diktatúrát :N

    És az a tömeg, amúgy itthon mi vagyunk ám...Mi vagyunk a birkák, kár a T/3...És majd a te meg az én gyerekem lesz később...Szóval lehet rajta keseregni, de célravezetőbb változtatni rajta. Az én gyerekem tuti olyan nevelést fog kapni, hogy képes legyen önállóan dönteni, akarja tudni, mik a lehetőségei és tisztelje az alapvető emberi jogokat.

    Visszakanyarodva Kínához:
    Igen vannak fokozatai a központosított hatalomnak és végig eddig arról beszéltem, hogy az én elveimnek a jelenlegi túl sok. És teljesen jogosnak érzem, ha azt mondják egy nyugati cégre, hogy meghasonul, mikor elfogadja pl. a net cenzúrát.
    A másik dolog meg amiről beszéltem, hogy nem olyan nagy tévhit az, hogy bizony hiába óriási ország, szegények, mint a templom egere, sokan éheznek, etc-etc.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák