Aktív témák

  • Nagus

    senior tag

    válasz #54625216 #281 üzenetére

    Abban az esetben ha kötelező lesz már vállalni kell a felelősséget akkor ha valaki a vakcina miatt hal meg. És ez esetben nem arról beszélek aki krónikus beteg és nem bizonyítható emiatt, hanem azok akiknek semmilyen bajuk nem volt és utána meghaltak. És mivel én a szemet szemért híve vagyok azért halál legyen a büntetés ilyen esetben.
    Engem pl. nagyon érdekelnének a számadatok (és nem a propaganda), hogy pl. mennyi oltott és oltatlan került kórházba és mennyi oltott és oltatlan halt meg szeptembertől, mert a vírus ugye nyaralni volt és most jött vissza.

    De ugye az megvan, hogy ha csak Magyarországot tekintjük akkor a covid általi halál 0,3% alatt van, rákban vagy a légszennyezés miatt többen halnak meg külön-külön. És ebben a számban az is benne van aki nem covid miatt halt meg de annak írták be!
    Ha globálisan nézzük akkor ez a szám 0,05%. És ez egy akkora világjárvány, hogy a Föld lakossága folyamatosan nő és nem csökken!

    De a leglényegesebb, hogy szálljanak le azokról akik nem akarják ezzel beoltatni magukat. Ne korlátozzák őket, az állítások szerint az oltottak biztonságban vannak, a propaganda szerint az oltatlanok halnak. Mindenki fizeti a TB-t, vállalja a felelősséget magáért ha esetleg az oltatlanság miatt meghalna! Nem kell hisztikártyás megkülönböztetés!!!

    Miattam biztosan nem volt korábban sem leterhelve az egészségügy, viszont én nem kaptam meg az előre kifizetett ellátást ami egészségkárosodáshoz vezetett, aminek költségét én biztosan ki fogom perelni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák