Keresés

Aktív témák

  • Nagus

    senior tag

    válasz #16820480 #11 üzenetére

    Az oltásellenes az aki egyetlen kötelező védőoltást sem adat be. Ezzel szemben az aki a 10-20-30 éve bevált oltásokat beadatja, de ezt a szart amit 6 hónap alatt kotyvasztottak és nem tesztelték az előírt ideig nem, az bizony nem oltásellenes.

    Nagyon furcsa, hogy az én környezetemben senki nem került kórházba covid miatt. Aki elkapta otthon túl lett rajta. Az állítólagos long covid sem jelentkezett, nálam sem, gyorsabban futom az 5 km-es távot mint előtte.

    És akkor térjünk rá a negatív hatásokra, de ezek valósak! Tavaly május óta nincs orvosi ellátás pedig elvárják a TB befizetését! Ha netán szükségem lenne valamire akkor az ellátás azaz TB díján felül még fizessen a tesztet. Én gyakorlatilag egy fogat veszítettem azért, mert nem voltak hajlandóak betömni addig amíg lehetett, pedig elég szép summát visznek el a fizetésemből. De meguntam és az implant árát ki fogom perelni belőlük, most lett elindítva a per.

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz Sanya #196 üzenetére

    Saját tapasztalat! 1) Tavaly februárban kaptam tavaly májusra időpontot amit lemondtak a covid miatt. Másikat azóta sem kaptam. 2) Annyira van, hogy amíg egy tömés elég lett volna a fogamnak nem csinálták meg ami miatt utána 3 részben tört szét és implant lett berakva. De ezt írtam és ki fogom perelni a költséget mivel a TB folyamatosan fizetve van, havi százezret visznek el amit a 20 év alatt mióta dolgozok nem használtam föl. Tehát akkor van ellátás?

  • Nagus

    senior tag

    válasz adlersson #197 üzenetére

    Szarok én a vészhelyzeti engedélyre! Majd 10 év múlva beadatom amikor már biztos lesz. De nem lesz erre szükség ahogy végignézek az ismerősi körömön, mert senki nem halt meg, nem került kórházba covid miatt. Mindenki enyhe és otthoni léttel túl lett rajta.

    #205 sheratan
    Sose adattam be infuenza elleni oltást sem több, mint 20 éve nem látott orvos csak akkor amikor a sportolásomhoz alá kell írnia a beleegyező papírt.

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz #54625216 #281 üzenetére

    Abban az esetben ha kötelező lesz már vállalni kell a felelősséget akkor ha valaki a vakcina miatt hal meg. És ez esetben nem arról beszélek aki krónikus beteg és nem bizonyítható emiatt, hanem azok akiknek semmilyen bajuk nem volt és utána meghaltak. És mivel én a szemet szemért híve vagyok azért halál legyen a büntetés ilyen esetben.
    Engem pl. nagyon érdekelnének a számadatok (és nem a propaganda), hogy pl. mennyi oltott és oltatlan került kórházba és mennyi oltott és oltatlan halt meg szeptembertől, mert a vírus ugye nyaralni volt és most jött vissza.

    De ugye az megvan, hogy ha csak Magyarországot tekintjük akkor a covid általi halál 0,3% alatt van, rákban vagy a légszennyezés miatt többen halnak meg külön-külön. És ebben a számban az is benne van aki nem covid miatt halt meg de annak írták be!
    Ha globálisan nézzük akkor ez a szám 0,05%. És ez egy akkora világjárvány, hogy a Föld lakossága folyamatosan nő és nem csökken!

    De a leglényegesebb, hogy szálljanak le azokról akik nem akarják ezzel beoltatni magukat. Ne korlátozzák őket, az állítások szerint az oltottak biztonságban vannak, a propaganda szerint az oltatlanok halnak. Mindenki fizeti a TB-t, vállalja a felelősséget magáért ha esetleg az oltatlanság miatt meghalna! Nem kell hisztikártyás megkülönböztetés!!!

    Miattam biztosan nem volt korábban sem leterhelve az egészségügy, viszont én nem kaptam meg az előre kifizetett ellátást ami egészségkárosodáshoz vezetett, aminek költségét én biztosan ki fogom perelni.

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz qnadam #285 üzenetére

    "igazad lehet, teljesen normális hogy jön egy többé-kevésbé új vírus, amitől meghal harmincezer ember, letérdel tőle a komplett egészségügy"

    Az egészségügy 20 éve van rohasztva az azóta hatalmon lévő komcsi utódpártok által! Nem volt rendszerváltás, ugyan azok a komcsik ülnek a parlamentben! Egy szezonális infuenzavírustól is meghal évente 12-15 ezer ember! Nem furcsa neked, hogy a szezonális infuenza általi halál kikerült a statisztikából már tavaly is?

    "csak nehogy kiderüljön, hogy adott esetben te fertőztél meg valakit."

    Akkor mégsem véd a vakcina, csak propaganda?

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz #54625216 #289 üzenetére

    Hát gratulálok odaülhetsz az egyik komcsi utódpárt vezére mellé, és együtt röpíthetitek tovább az országot a totális diktatúra felé! Ahol pl. csak befizeted a TB-t, mint adót de nem jár érte semmi! Mert ugye az megvan, hogy ha nem fizeted akkor a NAV hajtja be?!

    Lehet, hogy országon belül kiröhögik az egészségkárosodás miatti pereket (meg sok mást is mivel Bp.-en utasítás alapján születnek az ítéletek) de EU szinten ez másképpen szokott menni amikor arra sor kerül a lépcsőben.
    Legfrissebb eset amikor a magyar bíróság jogszerűnek találta azt, hogy a rendőrök a földön fekvőt rugdosták (aki maga hívta ki a rendőröket horogkeresztes zászló miatt), ütötték és azt vallották a sértett maga gyomrozta le a rendőr öklét, lábát. Persze EU szinten meg lett állapítva a jogsérelem és megszületett a marasztalás. Ennek következtében a magyar bíróság kijelentette neki nincsen dolga, nem kötelező érvényű, nem kell figyelembe venniük az EU bíróság határozatát, és nem kell új eljárást lefolytatni és új határozatot hozni.

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz #54625216 #294 üzenetére

    De az USA-ban te döntöd el hova fizeted a "TB"-t. Ha nem látnak el, akkor viszed oda a pénzt ahol igen!

    #292 qnadam
    Aki nem oltatja be magát az vállalja a kockázatot, aki beoltatta magát az meg a propaganda szerint védett hiszen az oltatlanok halnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Nagus

    senior tag

    válasz hcl #299 üzenetére

    Azok az orvosok akik 10 évig nem veszik észre valakinél a rákot csak a végstádiumban ami után meghal 1 hónap múlva, azok belenéznek a hozzátartozó szemébe? A tapasztalat az, hogy kurvára leszarják. És ezt úgy, hogy az illető 3-6 havonta jár orvoshoz, valamint évente csinálnak nagylabort nála? Nem kell papolni fölöslegesen!

    #298 qnadam
    Mindenki vállalja az is aki oltat és az is aki nem!

    #303 Sanya
    Így van, tavaly februárban kaptam időpontot tavaly májusra amit lemondtak emailben, hogy kiértesítenek mindenkit az új időponttal, és nem írtam, hogy ez fogorvos lett volna. TB fogorvosi rendelés kb 9 hónapig nem volt, de pl. háziorvos jelenleg is csak távgyógyít nálunk.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák