Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz Penge_4 #175 üzenetére

    Na látom összejön ez: "pontosan minden funkcióját tudja. Nem csak majdnem.", még windózon sem fogsz olyant találni, ami pontosan minden funkcióját tudja, mert ezt csak "ugyanaz" tudja. De pöröghetünk még egy kicsit feleslegesen, szvsz baromság elvárni az egyezőséget.

    "Hozzáteszem, Windowson sem egyszerűen leltem rá erre a cuccra." -- ezek alapján pláne nem értem az alap felvetést. Nekem tökéletesen megfelelt a Totem nem ATI kártyáknál, VLC ATI-val, és a kaffeine. Aztán mégsem rugózok azon h "Jaj zmeg, nincsen windóz alá olyan pléjer, ami pont ugyanazokat a fícsöröket tudja, mint a kaffeine". Hidd el linux alatt is van jópár olyan alkalmazás, aminek egyszerűen nincsen windózos alternatívája -- pontosabban én eddig nem találtam

    "Például azt sem értem, hogy az ilyen jellemzően munka szoftvereknél, mint az Office miért nem tudnak csinálni ugyanolyat Linuxra?" -- de minek kell ugyanolyan??? pár topikkal odébb azon élvezkednek, hogy bár az office 2k7 erős váltás GUI szempontjából, mégis sokkaljobbabb mindenkinek, miközben az oxigen office meg inkább hajaz a 2k3ra. Egyébként marhára nem java-alapú

    "Mielőtt belekötnél, ezek ártalmatlan hsz-nek tűnnek, amíg valaki nem válaszol rá, aztán jönnek a "Ha nem tudod kiváltani, akkor hülye vagy, meg nem értesz hozzá, meg mélyülj el jobban a témában, meg az átlagusernek megfelel...stb, stb"" -- látom találtál magadnak pár beszólást, amiből sikerült általánosságot faragni. Miért ne mondhatnám h kiváltottam, amikor én kiváltottam. Sőt elmondtam azt is, hogy volt egy hónap kb, amíg a windózos berögződéseim után menve néha a falat kapartam.

Új hozzászólás Aktív témák