Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz MaCS_70 #9 üzenetére

    En meg emlekszem azokra az idokre, amikor a google meg csak keresomotor volt es nem haracsolta a nagycsomo felhasznaloi adatot. A keresesi elmenyben messze felulmulta a yahoot es tarsait. Minden tovabbi nelkul hasznaltam a szolgaltatast, mert nem ereztem azt, hogy lassan mar azt is tudja, hogy mikor megyek WC-re, mikor halok baratnommel, stb.

    Jelenleg igazabol mar nem tudom, hogy mi az amit gyujt rolam. Nincs titkolnivalom, de elrettento, hogy mennyire tudja, merre jartam, mi tetszik, mi mindenre kerestem ra, stb. Privatszfera nagyon nem letezik mar a google elott...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz Athoss9 #23 üzenetére

    A reklamokat sem adja jol a szemelyre szabott adsense/adwords. Munkambol kifolyolag sokat vagyok uton. Egy utazas az tobbnyire egy repulest, berautot es szallodai ejszakazasokat foglal magaba. A ceges autoberles tobbynire sixt-en, a privat mashol megy, sixt weboldalanak latogatasa utan elmenti a berles helyet es idopontjat, majd mas oldalakon sixt reklamokat kapok, de meg hetekkel kesobb is mar egy lejart desztinaciora, tehat feleslegesen tola a kepembe sixt reklamot. Ugyanez Lufthansaval, booking.com-mal. Meg csak ossze se tudja kapcsolni a kulonbozo oldalakon a kereseseim eredmenyet, igy kb. annyit er az adatgyujtese, mint 20 evvel ezelott az irritaloan villogo cel nellkuli animgif hirdetesek.

    Azt viszont iszonyat pontosan tudja, hogy melyik nap melyik etterem/benzinkut, vagy barmi mas helyen voltam es mondjak velemenyt rola, stb...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák