Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Årpi #2397 üzenetére

    Nálam szinte rögtön beáll a sebesség 13,8-14,1 MB/s-ra és onnan általában nem tágít, többet egyáltalán nem sikerül elérnem vele, holott más nem szívja a sávszélt.

    plömplöm: Te nem érted, nem mondtam, hogy szar, csak azt, hogy érdekes és kurvára érdekel, hogy miért nem lehet egyik csomagban sem elérni azt a sebességet, ami egyébként meg van, hogy most UPC-t mondtam az egy dolog, mondhattam volna Vidanetet, vagy Tarr-t is, náluk is ki lehet hajtani azt, amiért fizetnek, szóval érdekelne, hogy hova megy az a pár Mbit/s, hogy most priorizálják, hogy 90-95% egyéb forgalmak és 5-10% web vagy mi és ezt azért hozom fel, mert pl. ha töltök le/fel max., akkor még simán tudok weben nézelődni akadás nélkül (nagyobb képek nehezebben töltődnek be, de az más), viszont pl. DSL-nél be kell korlátozni a le/fel töltést, mert mást nem lehet akkor csinálni, viszont ha van ilyen forgalom priorizáció, akkor a másik kérdés, hogy miért van, szóval most nem ócsárolom őket, csak szimplán kíváncsi vagyok a miértjére, ócsárolni majd akkor fogom őket, ha elmegy a net, vagy már a felénél lesz (és akkor teljesen jogos lesz a szidás), de most egy ideje nincs ilyen probléma, bár most hogy elszólom magam biztos, hogy lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák