Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz Alteran-IT #2390 üzenetére

    a 1043nd-n a gyári, "3.17.38 Build 140613 Rel.55867n", verziójú fw van, megnéztem most direkt neked. természetesen elkezdhetném buzizni, de ezt meghagyom másoknak, akiknek vagy sikerül, vagy nem, aztán sírnak mindenféle fórumon, hogy jajj-most-mi-lesz :)

    igen, odabent az egy pc. ha buzizni fogok valamit, akkor ez lesz, mert a benne lévő vinyó nem kicsit oldschool, ha lejár a garija, tutin bele fogok varázsolni egy szép nagy ssd-t. de látnia nem kell semmit. a fiaim játszadoznak vele, ennyi a feladata, és ezt tökéletesen ellátja.

    4. nem. pld a 1043nd "dynamic ip" wan connection type-pal kapcsolódik, hiszen a wan-portján kapcsolódik a tc7200-hoz. nat-ol is. dhcp-szerverkedik is. tűzfalkodik is. egy ap említetteket nem csinálja. ennek se kéne, de pont nem érdekel :)

    5. én pld úgy torrentezek boldogan a lánc legvégén, hogy tc7200 1.lan -> wan 1043nd 1.lan -> gigásbutaswitch -> énpc-m. a 1043nd-ben upnp-vel vannak nyitva portok, a tc7200-ban meg fogalmam sincs, mert nincs meg hozzá a felhasznevem/jelszavam, még sosem kellett.

    120Mbps így este 9kor, a házban még 3 pc megy, kettőn a fiaim játszadoznak/nézegetnek odafent valamiket:

    99. szerintem ez már krvára off ebben a topikban.

    assetom, mi ez a film, csak úgy elindítottam :DD

    [ Szerkesztve ]

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák