Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Chris78 #407 üzenetére

    szia,
    és te hack-eltél valamit hogy szépen lemegy?
    Kodiak mondta steamjébe hogy nála pl nincsenek egyáltalán árnyékok, az sok fps-t jelentett, de sajnos még nem volt időm rendesen utána nézni, mit és hol kéne átállítani, ő meg játszott nem a nézőknek rágta a szájába :D
    A steam indítási sorba már be van írva pár dolog INNEN de nem minden

    Ezt néztem/találtam még, de ez nem fps-t ad (sőt) ha jól értem hanem szépíti a játékot LINK

    Szóval valaki tudna valaki értelmes FPS növelő leírásokat adni?

    konfig adataimnál, (720p, min grafika) Szenvedős. inkább 20 mint 30 fps, és olyan akadások vannak a fontos pillanatokban, hogy 2 hét alatt csak 3órát toltam még csak bele. (haver megosztott accountjáról játszok, meg nem veszem amíg nem megy nálam, pedig a játék tetszik, haver is agitál hogy toljuk douban, dehát nagyon nem fasza)
    MSI afterburn-el nézve azt láttam hogy az 1GB vram szinte végig max-on van és kevés az fps. amikor nincs tele a ram ott volt akár 40fps is.

    Szerintetek az i5-2500 +12gb ram és 1680x1050 nativ felbontáshoz egy 1050ti 4gb elégséges lenne, vagy elég lenne egy 2gb-s 1050? vagy r460 4gb? Illetve ebben a 30-50eftos árkategóriában van más? vagy gyűjtsek még 1060 3gb? 6gb? (az már qrva sok, ami most belefér az a 1050ti, ha van 50 alatt)

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák