Hirdetés

2018. június 24., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-03-01 13:03:25

IT café

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

(#301) gbela válasza vvega30 (#300) üzenetére

gbela
(senior tag)

Huh, Vectorrol lehetett tudni h beteg, de így látva mégdurvább. Majdnem AR sebzés, csak épp kb dupla fire rate-tel. Eddig még csak egyszer öltem vele, de mintha lézerre szeltem volna az ellent.

Bnet: moneo#1453

(#302) saen válasza gbela (#301) üzenetére

saen
(Topikgazda)

Vector egyébként tuti nerfelve lesz szerintem, csak az a kérdés mikor. Jelenleg tényleg az a legjobb fegyver a mesterlövész puska mellé.

(#303) Kiskutya válasza VGNGR (#297) üzenetére

Kiskutya
(őstag)

Szuper köszi legalább igy már tuti, hogy megy vele.

hmm...

(#304) Ver'alor

Ver'alor
(tag)

Sziasztok!
Nagyon tetszik a játék, de azt olvastam/hallottam, hogy a játék még nincs tökéletesen optimalizálva (nem szidom, tudom, hogy korai hozzáférés)
Szóval gondoltam, megkérdem, játssza-e valaki egy ehhez hasonló vason és hogy kb mire kell számítanom:
-i5-4460
-r9-280x
-8gb ram

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#305) twi452 válasza Ver'alor (#304) üzenetére

twi452
(senior tag)

Nálam egy 1070 van a 4460 és 8 giga 1600as ram mellé egyelőre és high körüli beállításokkal teljesen jól elvagyok, játék elején a tömegben (spawn sziget) be-be akad, olyankor elfogy a cpu de már reszeltek ezen is mert korábban sokkal rosszabb volt :)

Élesben játék közben nem tapasztalok mostanság nagy gondokat.

Nálam a cpu a gyenge láncszem a szerkezetben nyilván de még egy darabig marad így :)

(#306) tipuka válasza vvega30 (#300) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

az igeeen, köszi! :R a shotiknál nekem úgy is csak 2 jön be nekem, a többi a lényeg. :D

riser v008s + power switch eladó

(#307) tepenzed

tepenzed
(őstag)

Hoppá hoppá gyerekek, készülgetnek az új ruhák, én inkább nem veszek most ládákat :D
[link]

nagy részük még félkész

[ Szerkesztve ]

(#308) tipuka válasza tepenzed (#307) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

mikorra jönnek a ruhák nem vágod ? :D tartalékolnék a ládákra rewardot.

(#309) tepenzed válasza tipuka (#308) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nem tudom, de lehet, hogy ez csak majd valami "fizetős" ládában lesz, mert mondták a fejlesztők, hogy később kozmetikai cuccok eladásából szeretnék biztosítani az ingyenes dlc tartalmakat

(#310) tipuka válasza tepenzed (#309) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

ha ez ebben a formában lesz jelen, akkor egye fene, kell a még több Dacia :DDD

(#311) illest309 válasza tipuka (#310) üzenetére

illest309
(tag)

Na én itt fejeztem be ezt a játékot... bemegyek a házba 416 -al full autoban, szín tisztán láttam 5 golyó ment bele a paliba bevérzett, össze vissza mozgolodott a karaktere, ő meg 1 lővésre megől... wtf?! megjegyzem jobb felszerelésem volt mert neki csak 1es mellénye volt nekem meg 2-es és 3-as sisak szóval még headshot se volt neki, de azért 1 golyó és meghaltam. És az utóbbi napokban mindig ezt tapasztalom, akármennyit lövök és úgy van, a másik mindig egyetlen golyóval kivégez. :( :( :( Majd ha lesz javulás előveszem.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#312) tepenzed válasza illest309 (#311) üzenetére

tepenzed
(őstag)

úgy hívják, hogy shotgun vagy fejlövés

:C BabyRage

[ Szerkesztve ]

(#313) etejedu válasza illest309 (#311) üzenetére

etejedu
(őstag)

Netkapcsolattal minden rendben van? Volt idő mikor én is így érzékeltem mindent. Csak egy lövést hallottam a sorozatbol de instant halál. Már javult a neten de azt a szar időszakot nem felejtem el. Durva sok volt a pocket lost.

[ Szerkesztve ]

"Rengeteg pénzt kiadni azért, hogy egy lépéssel feljebb kerüljünk azon a mozgólépcsőn ami mindig lefele visz; az értelmetlen és mire átgondolod a történteket, már megint ugyanott állsz, mint mikor elindultál!" by CalibRasta (Milyen videókártyát vegyek?)

(#314) tepenzed válasza illest309 (#311) üzenetére

tepenzed
(őstag)

50 órám van a játékban és rohadt sok streamet is láttam már, egyszer nem tapasztaltam ilyet. Vagy laggolsz, vagy nagyon rosszul lősz vagy nem érted, hogy lőnek le :) Egyébként a shoutgun közelről egy lövéssel le fog szedni. Imádom, mikor rögtön a játékra fogja a nép a halált..

(#315) KisTücsök válasza illest309 (#311) üzenetére

KisTücsök
(PH! addikt)

1-es mellénnyel 5 m16-os lövéstől meg kéne haljon. Ő mivel lőtt rád?

Ezért is sírok a killcamért. Tanulni is sokat lehetne belőle, meg elkerülhetőek lehetnének az ilyen wtf pillanatok, amiből azért sok van.

De nem baj, mert jönnek szép új ruhák, juhéé.

(#316) Dani82

Dani82
(senior tag)

Elkepsztoen hianyzik egy rohadt training mód, legalabb a fegyvereket lehetne probalgatni baszki, mert igy eles helyzetben, amikor tudom hogy valaki van a hazban, atrakom burstre a fegyvert, erre a loves ugy nez ki hogy egy rovid sorozat es ennyi, akkor azert meg tudok lepodni... es persze halni...
az akm burstje folyamatos de pl az m416 kurvara nem, es emiatt lottek le most... :W

https://www.instagram.com/_danfit_/

(#317) KaraDani válasza Dani82 (#316) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

A burst az egy rövid sorozatlövés, mint mindenhol máshol, jelenleg egyedül az M16-nak van burst módja tudomásom szerint, minden más vagy semi vagy full automata és auto-t is ír azoknál nem burstot. Amúgy ezek elég alap dolgok, gyorsan megtanulod úgyis, még ha ezekszerint máshonnan ezeket a dolgokat nem ismered. Ettől függetlenül egy practicerange jó lenne, elvileg lesz is majd valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#318) twi452 válasza Dani82 (#316) üzenetére

twi452
(senior tag)

Az egyik burst a másik full auto, van különbség :D

Amúgy meg single-be kell nyomni mindent az uzi-n kívül.. pár kör és rááll az ember keze és agya :)

(#319) Dani82 válasza KaraDani (#317) üzenetére

Dani82
(senior tag)

Ahh ertem, ezeket nem vagtam koszi.

Twi452: hazban vagy kozeli akcioban jobban megy nekem auto modban. Minden mas esetben single

[ Szerkesztve ]

(#320) tepenzed válasza Dani82 (#319) üzenetére

tepenzed
(őstag)

persze,közelre auto, messzire lehet singleben pittyegtetni

(#321) saen

saen
(Topikgazda)

(#322) illest309 válasza tepenzed (#314) üzenetére

illest309
(tag)

Szerintem elég jó netem van kábelen játszok nem wifin szóval még az se lehet, 416-al löttek egyetlen lövést és nem fejbe mivel látod baloldalt hogy ha headshot. Szemtöl szemben áltunk a sráccal kb. 4 méterre én bele lőttem 5 golyót ő meg egyet, több mint 18 éve játszok ennél sokkal komolyabb játékokkal is mint pl az arma 3 ahol igazán élethű minden ezzel ellentétben. Én most nem fikázom a játékot csak leírtam a tapasztalataimat, és nem csak én voltam, vagyok így ilyen szituációban amit leírtam. Igenis játék hiba volt, mert más nem lehetet, max hacker.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#323) Szőrös  válasza illest309 (#322) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

Édes mindegy milyen jó neted van ha szerver oldali mikro lagok vannak akkor hajadra kenheted.
A sebzés anomáliákat pedig ez okozza. A devek is tudnak róla, remélhetőleg majd jól megcsinázzák.
Addig meg relax, lépj túl ezen és élvezd a játékot mert ettől függetlenül lehet, főleg csapatban csapatva. :D

A SÖRöm a legszebb öröm !

(#324) illest309 válasza Szőrös  (#323) üzenetére

illest309
(tag)

Élvezem csak most lerágott kicsit nagyon, nem vagyok az az idegeskedő típus sőt pont az ellenkezője. Ebben a játékban is azt látom amit a DayZ-ben van benne adrenalin és ez miatt nyomom ezzel is. Az ilyen Battlefield meg Cod meg Csgo hidegen hagy, az a jó ha van miért izgulni elvesztesz mindent és full nulláról indulsz.

(#325) tepenzed válasza illest309 (#324) üzenetére

tepenzed
(őstag)

gyere squadba és nem fogsz kiégni. Vegyél fel, szokott lenni hely

(#326) Chris78 válasza tepenzed (#325) üzenetére

Chris78
(fanatikus tag)

Hali én bejelöltelek. (Kump Lee) Ha valaki játékostársat keres ezen a néven vagyok.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#327) tepenzed válasza Chris78 (#326) üzenetére

tepenzed
(őstag)

Visszaigazoltam mindenkit, este fele csapathatjuk

(#328) Dani82 válasza tepenzed (#327) üzenetére

Dani82
(senior tag)

En is leszek este, ne hagyjatok ki :D

(#329) tepenzed válasza Dani82 (#328) üzenetére

tepenzed
(őstag)

neked mi a steam neved? Most hirtelen nem vagyok biztos benne, hogy az vagy akire gondolok :D

(#330) Dani82 válasza tepenzed (#329) üzenetére

Dani82
(senior tag)

DanielHUN

Squadoltunk hetfon es masodikok lettunk :D

(#331) tepenzed válasza Dani82 (#330) üzenetére

tepenzed
(őstag)

jajaja, tudom ki vagy :D

(#332) hun-man

hun-man
(tag)

Állítólag ma javították a random játékből kilépést, erre hát nem kidob megint a játék... :W Tegnap hármunkat kidobott mikor a top15 fele voltunk.

(#333) Dani82 válasza hun-man (#332) üzenetére

Dani82
(senior tag)

Nekem meg sosem fagyott ki a jatek, tegnap talaltam vegre egy vectort, egyet se tudtam loni vele. Kifagyott a jatek :D

(#334) saen válasza hun-man (#332) üzenetére

saen
(Topikgazda)

30 perce írták, hogy most ment fel a patch, szóval lehet előtte játszottál.

(#335) CanibelZ

CanibelZ
(fanatikus tag)

Nekem most az újdonság, hogy néha random lépteket hallok házakban. És tuti nem az, hogy ott volt valaki, csak nem láttam, mert már akkor is volt ilyen, amikor elkezdődött a játék és az első épletbe akartam bemenni, más meg nem szállt le a környéken.

(#336) Szőrös  válasza CanibelZ (#335) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

Nekem is ugyan ez volt tegnap, erőműnél az emeletes házból hallatszott, hogy valaki lépked az emeleten. Átnéztük az egészet, nem volt ott senki.
Kliens crash is tegnapi patch után volt először.
Valamit nagyon elbaltáztak, remélem a mai javítja.

A SÖRöm a legszebb öröm !

(#337) CanibelZ válasza Szőrös  (#336) üzenetére

CanibelZ
(fanatikus tag)

Nem tudom mik ezek az új dolgok. Mi most öcsémmel a buggyval szopunk nagyon. Olyan lehetetlenül farol meg megdobja minden kis pöcök, hogy az borzasztó, nem egyszer haltunk már meg emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#338) Ver'alor válasza twi452 (#305) üzenetére

Ver'alor
(tag)

Köszi a választ! :R
Várok egy pár updatet, és ha valamit javul a dolog, megveszem :)
Ha sokat is kell várni, megéri :DD
Addig is jó játékot mindenkinek!

May the 4th be with you!

(#339) hun-man válasza saen (#334) üzenetére

hun-man
(tag)

Már kétszer kidobott utána is, hibaüzenet nélkül.

(#340) Markvm333

Markvm333
(újonc)

Sziasztok! Egyik haveromnak sincs meg a játék, és nem szeretnék egyedül játszani. Aki társulni szeretne vagy van egy csapata ahova beférnék akkor az légyszi írjon privátba, erre válaszként vagy jelöljön be steam-en és írjon ott. (Steam nicknevem: Markvm)
Köszi :)

Emberek: egyszerűek, piszkosak, mégis kivételesek.

(#341) vernux

vernux
(lelkes újonc)

Ma esti Móka

Jó kis squadozás volt, 1 kiemelt pillanatom volt amit felis vettem. A végén megnyertük ezt a meccset de azt elfelejtettem felvenni na meg a kör tette a dolgát ugyhogy nekünk nem kellett :D :D (Csúnya beszédért elnézést kérek barátom nevében, de nem tudta visszafogni magát)

(#342) etejedu

etejedu
(őstag)

Ti se halljátok ha hátulról jön valaki?

"Rengeteg pénzt kiadni azért, hogy egy lépéssel feljebb kerüljünk azon a mozgólépcsőn ami mindig lefele visz; az értelmetlen és mire átgondolod a történteket, már megint ugyanott állsz, mint mikor elindultál!" by CalibRasta (Milyen videókártyát vegyek?)

(#343) Dani82

Dani82
(senior tag)

Azért ejtoernyozes kozben 94.-kent meghalni headshot with punchban eleg epic ... :U

(#344) Dani82 válasza Dani82 (#343) üzenetére

Dani82
(senior tag)

Most nezem, hogy megint megtortent, de ilyen 5-6 ember egyszerre hal meg igy ejtoernyo kozben es egy ember altal. ezek vmi csalok? :F

(#345) atee válasza Dani82 (#344) üzenetére

atee
(őstag)

Biztos csak nagyon skilles. Már a gèpen megszerzi a snipert 8x scooppal. Majd nem nyitja az ernyőt csak az utolsó 5 mèteren.

(#346) twi452 válasza atee (#345) üzenetére

twi452
(senior tag)

Még a gépen végigpofoz mindenkit mérges karmokkal és mire leérkeznek addigra fogy el a hp :))

(#347) illest309 válasza twi452 (#346) üzenetére

illest309
(tag)

Szintugy tapasztaltam ezt a jelentetet, de én földet értem csak nem nyilt az ernyő és azért haltam meg.

(#348) twi452

twi452
(senior tag)

Találtam egy vectort végre :P
Egész jól sikerült feltápolni magam, 2x-es scope 25-ös extended tár, stabilizátor és egy csomó töltény.
Egyet nem tudtam lőni vele... :((( xD

Először a zóna szivatott meg mert lassú voltam de még túléltem aztán egy bokorból fejbelőttek.. Úgyhogy jónak indult és hatalmas csalódás lett a vége :D

Néha nagyon utálom ezt a játékot :DD

(#349) gabi182

gabi182
(tag)

Sziasztok!
Ma megvettem a játékot, aki esetleg szeretne együtt játszani az felvehetne Steam-en.

Steam: Y3LA

Köszi!

Mutatom az imázsom a plázson...

(#350) Carlytoo válasza gabi182 (#349) üzenetére

Carlytoo
(tag)

Felvettelek.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is" -Raynald of Châtillon

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.