Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-03-01 13:03:25

IT café

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

(#901) CanibelZ válasza pethYeti (#899) üzenetére

CanibelZ
(fanatikus tag)

Jaja, ami akadás van, az inkább netes jellegű. Mondjuk ami "laggos" nálam, hogy amikor öcsémmel duoban vagyunk és közel megyünk egymáshoz, akkor dobál minket a játék ide-oda. Nálatok is van ilyen? Csak mert tégebben nem vettem észre.

(#902) PeL válasza pethYeti (#899) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nekem i5-6500 + GTX 1060 3GB van. lobbyban ha a tömeget nézem 50 fps körül, amúgy 60-80 megvan mindenhol, de én is kb. low grafikán játszom, magasabb grafikai beállításokhoz erősen ajánlott a 16GB RAM (más kérdés hogy magasabb beállításokkal amúgy nem is nagyon érdemes játszani mert csak a saját dolgod nehezíted meg vele)

[ Szerkesztve ]

(#903) pethYeti

pethYeti
(PH! addikt)

Köszi mindenkinek a választ!

(#904) illest309 válasza pethYeti (#899) üzenetére

illest309
(tag)

Az én konfigommal sem fut jobban szerintem mint nektek i5-el, bár én 2 beállítás kivételével mindent ultrára toltam, de szerintem full ugyan úgy fut, néha felesleges az i7, és ezt mondja haverom is akinek szintén 7-ese van. De szerintem sokat számít az is hogy milyenek a komponensek, én javarészt egy márkára építek mindig, és negyed annyi bugot és crasht nem tapasztalok mint más játékosok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#905) #32256704 válasza illest309 (#904) üzenetére

(törölt tag)

Azt ugye tudod, hogy nem sokat szamit az i7 a jatekokban (az i5-tel szemben)? Elenyeszo azon jatekok szama, amik kihasznalnak a hyperthreading-et.

[ Szerkesztve ]

(#906) lemusz válasza #32256704 (#905) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Sőt! sok játékban, ha nincs kikapcsolva a HT még degradálhatja is egy kicsit az FPS-t.

(#907) illest309 válasza #32256704 (#905) üzenetére

illest309
(tag)

Persze, de azért vettem mert féláron volt és új, 3 év garival.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#908) Man0gatya válasza #32256704 (#905) üzenetére

Man0gatya
(fanatikus tag)

Ez egyre kevésbé lesz igaz.

(#909) Fricc

Fricc
(tag)

Sziasztok!

Laptop i5 7300hq + 1050 4gb videókártyán +16gm ram és SSD-n, mire számíthat az ember, lowon érdemes megpróbálni? Milyen FPS re számítsak? Proci vagy VGA kell neki inkább?

(#910) lemusz válasza Fricc (#909) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Nincs sok tapasztalatom a laptopokon való játékkal kapcsolatban, meg elkeseríteni se szeretnélek, de szerintem ez nem az a játék lesz még hivatalos alpha megjelenés után se, amivel laptopon élvezetesen - értsd fix 60fps felett - lehet majd játszani. Ha csak nem valami milliós gamer laptopról van szó...

(#911) Fricc válasza lemusz (#910) üzenetére

Fricc
(tag)

Azért ne ragadjunk le annál, hogy laptop vagy asztali, a szürkének ennél talán több árnyalata is létezik :D Ugyan nem többmilliós laptop, de azért szerintem a Te asztalidhoz pl lehetne hasonlítani talán a konfig alapján. Neked hogy fut? Csben pl 100 és 300 fps között is van különbség, de van olyan engine/játék amiben 60 felett már majdnem mindegy (nyilván 60hzen, 120/144-en több kell)

(#912) lemusz válasza Fricc (#911) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Hát ezaz, hogy ha asztaliba kérdezted volna (modern i5, 1050Ti(4Gb), 16Gb ram és SSD-n a játék), akkor nyugodtan tudnám mondani, hogy ne aggódj FullHD very lowon biztosan jól, élvezhetően fog futni, később még talán magasabb beállítások mellett is. Na de laptopos verziókban ezek nem ugyan olyan erőt képviselnek, csak a procit néztem meg és kapásból láttam, hogy 2,5Ghz... nem tudom, lehet nem én vagyok a legmegfelelőbb ember, laptopon utoljára cs1.6-ot játszottam botok ellen offline.

Ez a cpu - vga kérdéskör meg szerintem még nem tisztázódott, de én inkább mondanám a vga-t. Nekem a 2 gigás GTX 950 egyértelműen gyenge fullHD-s játékhoz még very lowon is 100%-hoz konvergál a kihasználtság, míg a procim "csak" 70-80% körül megy mellette. Ha dx10-re állítom a játékot, akkor láthatóan megemelkedik az FPS-em és a közel 100%-os vga kihasználtság is lejjebb megy 80% környékére. Egyik ismim meg pont az ellenkezőjéről számolt be, i5 6500-a van, mellette GTX 1060 3Gb és azt mondja neki a proci teker ezerrel, ő azt érzi gyengének a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#913) Fricc válasza lemusz (#912) üzenetére

Fricc
(tag)

Köszi szépen akkor azért van remény! A CPU terhelés alatti boost órajele 3,5 ghz, a 1050(nemTI) pedig már elivelg kb azt tudja mint az asztali 1050. Állítólag a 10-es széria már nem nagyon különbözik ezért is hagyták el az m-mint mobil megjelölést. Bár azért erre valódi játékok alatt kiváncsi lennék...

(#914) lemusz válasza Fricc (#913) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Tudtommal sima 1050-nél csak 2 gigás verziók vannak...

(#915) Fricc válasza lemusz (#914) üzenetére

Fricc
(tag)

Pedig ez 1050 és 4gb, aida is ezt írja ki. hp pavilion 15-bc200nh

(#916) CarajoEsp válasza Fricc (#915) üzenetére

CarajoEsp
(senior tag)

Elmeletileg a 1050 nél, nincs sok kulonbseg az eroben asztali es lapos kozott. De vedd meg, probald ki ket ora elott vissza lehet valtani, ha nem fut rendesen.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#917) nejad

nejad
(fanatikus tag)

nagy fos ez a játék, kétszer meglövöm sks-el nem fekszik le, jön a kocsi 5 m-re megy el mellettem de elüt

(#918) Årpi

Årpi
(fanatikus tag)

Köszönjük a konstruktív hozzászólásod :C

PC (Win 10 & macOS Sierra 10.12.6) | iPad 2017 128GB | iPhone SE | http://pubg.hu | 

(#919) nejad válasza Årpi (#918) üzenetére

nejad
(fanatikus tag)

a 6 GB pecsig tipp-topp volt nekem a játék azóta mindegyiknél inkább több a hiba mint a javulás

(#920) KaraDani válasza nejad (#917) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Az mondjuk nem értem miért kéne két akármilyen sks lövéstől lefeküdnie :F

(#921) nejad válasza KaraDani (#920) üzenetére

nejad
(fanatikus tag)

mert mondjuk én is annyitól fekszem tökmindegy milyen cuccban meg épp futás közben

(#922) ZiD válasza Fricc (#913) üzenetére

ZiD
(tag)

Csak egy tipp: ha van steam-es ismerősöd aki már megvette a játékot, akkor vele tudtok valami családi lehetőséget boltolni. Értsd: nem veszed meg a játékot, de ki tudod próbálni pár körre, amíg ő nem játszik vele.

(#923) CanibelZ válasza ZiD (#922) üzenetére

CanibelZ
(fanatikus tag)

Mintha valamikor azt olvastam, hogy ezt a játékot nem lehet csaladi megosztásban játszani. De lehet, hogy csak fogják majd bevezetni, szóval nem biztos, hogy így megoldható, utána kell járni.

(#924) h1mpi válasza CanibelZ (#923) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

Mi simán játszunk családi megosztással ;)

[ Szerkesztve ]

Xtreme Gaming

(#925) Årpi

Årpi
(fanatikus tag)

Valamit változtattak pár napja a családi megosztáson

PC (Win 10 & macOS Sierra 10.12.6) | iPad 2017 128GB | iPhone SE | http://pubg.hu | 

(#926) CanibelZ válasza Årpi (#925) üzenetére

CanibelZ
(fanatikus tag)

Oh, ez lesz az, csak akkor discordon rosszul láttam.

(#927) illest309

illest309
(tag)

Nincs hozzá füzni valóm, jó szakadást, és csodálkozást.
Compilation

(#928) HoyHoy2 válasza illest309 (#927) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

jóféle :P amikor ezeket nezem az a baj , nekem ennyire nagyon ritkán "smooth" a játék, valamenniy lag mindig van? Nektek is? :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#929) Hunner válasza Årpi (#925) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Ugyanúgy működni fog a family share, csak annyi, hogy mindenki ugyanarra a karakterre esik be. Eddig minden gépen külön karaktert tudtál indítani, külön statisztikával. Na ezt szüntették meg.

Samsung Galaxy S8 - Canon EOS 600D, Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II, Canon 50 f/1.8 STM

(#930) h1mpi válasza Hunner (#929) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

Igen ez tényleg így volt, de ennek sok jelentősége nincs, gondolom azokat akarják kiszűrni, akik "olcsón" eladták így a lehetőséget.

Xtreme Gaming

(#931) HoyHoy2 válasza h1mpi (#930) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

lesz a héten heti patch most? nem találtam semmi infót még :U

[ Szerkesztve ]

(#932) tepenzed

tepenzed
(őstag)

Aktiváljátok a Twitch primeot, 9én jönnek az exclusive twitch skinek a prime tagoknak :K

(#933) saen válasza tepenzed (#932) üzenetére

saen
(Topikgazda)

Csak ha fizetsz... Én meg azt nem tervezem.

(#934) tepenzed válasza saen (#933) üzenetére

tepenzed
(őstag)

trialosok is megkapják

(#935) PeL válasza tepenzed (#934) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Kell hozzá bankkártya, anélkül trialt sem engedi aktiválni, gondolom nem árt odafigyelni mert valszeg automatikusan le fogják vonni a trial lejárta után a havidíjat. Nekem nincs bankkártyám, így gondolom buktam is a mutatványt.

[ Szerkesztve ]

(#936) Dani82

Dani82
(senior tag)

teljesen jatszhatatlan ma ez a szar eu es amerika szerverek is :(((

https://www.instagram.com/_danfit_/

(#937) etejedu válasza Dani82 (#936) üzenetére

etejedu
(őstag)

Nemá! :Y :Y :Y
Üdvözlöm édesapád! :C :R

"Rengeteg pénzt kiadni azért, hogy egy lépéssel feljebb kerüljünk azon a mozgólépcsőn ami mindig lefele visz; az értelmetlen és mire átgondolod a történteket, már megint ugyanott állsz, mint mikor elindultál!" by CalibRasta (Milyen videókártyát vegyek?)

(#938) atee válasza Dani82 (#936) üzenetére

atee
(őstag)

10 nap kihagyás után szarabb mint volt. Ma volt már 4 fps értékem is.... :C

[ Szerkesztve ]

(#939) Dani82 válasza etejedu (#937) üzenetére

Dani82
(senior tag)

;) :B

https://www.instagram.com/_danfit_/

(#940) HoyHoy2 válasza Dani82 (#936) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

nekem az NA a szokásos, nem rosszabb mint szokott. EUn miota valaki irta jó pár hete hogy NA jobb, (és tényleg) nem is játszok csak heti 1 tesztként a EUn, és eddig mindig csalódás volt, nem is értem :F

[ Szerkesztve ]

(#941) MarkusSchulz válasza HoyHoy2 (#940) üzenetére

MarkusSchulz
(tag)

Az aláírásomba levő konfigon számomra egész jól fut. 45-60 FPS. Majd valami FPS kiíróval megnézem és küldök képet / a beállításokról is csinálok. Nagyon várom már az optimalizálást, bolond mikro laggok :/

Steam: PUBG_DedSec, Rules of Survival: RR™RIP001, PUBGMobile: BRABUS113

(#942) saen válasza HoyHoy2 (#931) üzenetére

saen
(Topikgazda)

(#943) HoyHoy2 válasza MarkusSchulz (#941) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

nekem nem a fps-el van a baj, se nem fps droppal, hanem a hitreg/smoothness-el, a videkon kb amit fentebb is linkeltek, mintha egy 30pinges multi-t tolnának. nekem nem ilyen, de szerintem senkinek :P

sean: köszi

[ Szerkesztve ]

(#945) MarkusSchulz válasza HoyHoy2 (#943) üzenetére

MarkusSchulz
(tag)

Igazából nem válaszolni akartam, hanem újat indítani :D de ja értem, ratyi ám nagyon..

@saen, köszi ez nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

Steam: PUBG_DedSec, Rules of Survival: RR™RIP001, PUBGMobile: BRABUS113

(#946) KisTücsök válasza tepenzed (#932) üzenetére

KisTücsök
(PH! addikt)

Azok eladhatóak lesznek majd?

(#947) Harambee

Harambee
(lelkes újonc)

Sziasztok!
A kérdésem egyszerű lenne: ha főképp magányos farkasként tolnám a játékot van értelme beneveznem rá?

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#948) saen válasza Harambee (#947) üzenetére

saen
(Topikgazda)

Persze, vannak akik a solo játékot jobban szeretik, mint a csapatot.

(#949) tepenzed válasza Harambee (#947) üzenetére

tepenzed
(őstag)

csapatban nyilván mókásabb, soloban viszont sokkal nagyobb az adrenaline, jobban ver az ember szíve, hiszen a halál is instant és a győzelem is nagyobb dicsőség :)

(#950) HoyHoy2 válasza Harambee (#947) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

és ha igazán nagy király leszel, mehetsz solo-ban squadok ellen :DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.