Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Grave_444 #29039 üzenetére

    Az a vicc, hogy ezek a hibák 4-5 éve megvannak, és időről-időre újra előjönnek. Ilyenekre gondoltam múltkor, mikor Deston újításait kritizáltam.
    Na meg a lassan vicc kategóriás AC. A hétvégén 3* is volt olyan, hogy 10-15lvl player kifejelt, majd utána az AC kivágta az embert a játékból. Az egyik közvetlenül az engem ért lövés után, a másik kettő kicsit később. Végjáték környékén már rendszeresen spectate-elek, pláne, ha low játékos gyanúsan jól játszik.
    Meg hát ugye a szűkülő játékosbázis miatt (meg a nem létező matchmaking miatt), sokszor halok ilyen platinum/diamond ranked embémás emberek által. Nem is értem, hogy miért kell engedni, hogy aki bizonyos szint felett van, az mehessen public game-be. :U Ezeknek kb. olyanok vagyunk, mint nekünk a botok... Ha rajtam múlna, ezt én pl. nem engedném. Gold felett csak ranked meccset mehetne, és HW alapján azonosítaná, hogy ne lehessen trükközni. Ugyanígy a pro playereket is tiltanám a public meccsektől. Bőven elég a sok .csög sztrímer...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák