Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz pckownz #18264 üzenetére

    Igen, nekem is így szemre olyan 30-35 FPS-nek tűnik ez, és nyilván jobb lenne a több (most már esküszöm, megmérem valamikor), de egy szó mint száz: akinek ilyesmi gépe van, annak játszható lehet. Ki kell próbálni, a Steamen ugye ott a refund opció, ha jól tudom, 2 óránál ha kevesebbet játszik valaki, akkor "visszaadhatja". Érdemes rögtön mindent minimumra levéve próbálkozni, és onnan felfele menni, mert ha eleve játszhatatlanul szaggat, akkor nyilván nem lesz érdemes erőltetni.

    Ha már itt a minumum gépigény és a PUBG kapcsolatánál tartunk, egy anekdotát megosztanék: Nemrég próbáltam a szüleim gépén (core i5 2500, 4GB RAM, GTX 750 (sima)) megmutatni a PUBG-t, de a próbálkozást nem koronázta siker: nem a VGA volt a szűk keresztmetszet, ez látszott (mindent very low-ra véve), hanem a RAM...

    4 gigával senki ne próbálkozzon, mert majdnem kinyírta a HDD-t, a LED szinte el se aludt, annyira nem tudja betölteni a pályát. Nyilván érdekességképpen próbáltam csak meg és számítottam rá, hogy a 4 giga már nem lesz elég, csak mondom, hogy sem a régebbi proci, sem a régebbi VGA nem annyira szűk keresztmetszet, hanem inkább a RAM. Esetleg egy 4GB RAM és SSD kombinációval talán mehet, de ez már az extrémsport-kategória :D :D :DD

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák