Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    Nos a mostani frissítésre nekem is be laggol néha a játék. Szerencsére eddig nem tűzharcban, de azért elég érdekes. Sokszor amikor elkezdek forgolódni, körbenézni, akkor megakad. Korábban ez nem volt. Viszont a bad module hiba most nem jött elő, és most a legújabb driver is van fent.

    (#16285) tlv valóban gyakorlás kell, na meg meg kell találni a megfelelő módot is, ami bejön neked.
    Nekem se megy még jól az 1 vs 1 párharc, de mivel elég lassú is vagyok, még nem is akarok nagyon belekeveredni. Még csak tapasztalgatom a fegyvereket, lehetőségeket stb.
    Így ritkább helyre ugrok, legyen időm szétnézni. Talán most kezdek eljutni oda, hogy be is vállalok tűzpárbajt.
    Ez köszönhető annak, hogy mindig is csendesebb/lassabb offline játékokkal toltam.

    Egyébként nekem is majd jó lenne valakivel duoban kipróbálni, csak az a gond este játszok, amikor a család alszik és próbálok minél csendesebben játszani.

    A játékon belül nem hozza az összes meccs alatti killeket? Csak azt hozza, amit elértem legtöbbet egy kör alatt ha jól értelmezem. Ez nekem 4 volt, ebből gondolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák