Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz szőröscica #92630 üzenetére

    Életemben idáig 2x büntettek meg: felkapcsolt ködlámpa lakott területen. az elsőnél jogos volt, még friss jogsis voltam és hát egy Picasso is jobban néz ki este felkapcsolt ködlámpával. -1000 huf
    Másodjára Debecenből jöttem haza este és Karcagtól a kisújszállási elkerülő kb. 2/3-ig köd és ködfoltok voltak, Kenderesre beérek (következő város), már intettek is lefele. -1000 huf
    Érdekes egyébként és azóta is csípi a szemem, hogy az autósok nagy része baszik rá, hogy fel van kacsolva a ködlámpája éjjel-nappal, őket ezek szerint nem büntetik meg.

    Övet mindig bekötöm, nem rohanok sehova, ha nem kell, többnyire előzékeny és türelmes vagyok az utakon. Viszont a rendőrség efféle "modernizálása", az államhatalom őrkutyáit olyan prémium német márkákba ültetése (akkor is van üzenete, kár tagadni) amit a nyáj többsége soha nem fog megengedhetni magának, mindemellett el is várják tőlük, hogy kitermeljék az árát, mitöbb az ország éves költségvetésében külön meghatározott tervezett tételként szerepel a közigazgatási bírságokból befolyó összeg, na itt már azt mondom, hogy NEM az ország útjainak biztonságosabbá tétele vált - már egy jó ideje - az elsődleges céllá odafent.
    Hát ezér'.

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák