Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz vendingo #82071 üzenetére

    Hát igen egyetértek ...
    Nekem tökéletes lenne egy közepesen szakadt focus 1 kombi hétköznapi autónak, egy 2 literes benzines motorral az mindent tud ami nekem kell, ez van igénytelen vagyok. Jó vezetni, érezni még az utat meg az autót, van benne hely, prémiumra nincs igényem (vagy még nincs). Mókázni meg kéne egy cayman s :DDD
    Az más. De oda se kéne olyan amit nem tudok kiautózni, mérnök vagyok idegesítenek a fölösleges dolgok :D minek cipeljem az rs6 isten tudja mekkora tárcsáit ha úgyse használom ki? Meg nem meghalni akarok, hanem jót autózni, arra meg az kell érezzem az utat, az autót, legyen jó hang, megfelelően odabaszós menetdinamika, ami kis tömeg meg jó előadásmód esetén nem is olyan marha sok lóerő, meg mókás viselkedés, ami miatt élvezetes lesz...lehessen gépészkedni. Abban mi a jó hogy atomstabil meg steril módon lehet menni 250-el aztán a következő lépcső hogy meghaltam. Ha meg nem használom ki akkor mi a tökömnek fogyasszon annyit, meg legyen rajta 20-as kerék, meg baszassam szét a hátsómat a beton futóművel .... :C
    Meg még ha nagyon sok időm meg zsetonom lenne tuti oldtimereznék, ezek az 507-es bmw-k is olyan szépek :U :B Mióta ennstal classic-on láttam egy csomót élőben rákattantam, picit horribilis csak az áruk. Kicsit még dolgoznom kell. :DDD

    (#82077) varsam:
    "Nem vagyok egy gyorshajtó típus, de szeretem hamar letudni a zavaró tényezőket"

    Mondjuk arra nem kell azért 680 lóerő :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák