Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz rob210 #80986 üzenetére

    A haver szombaton vett Békéscsabán egy 2006-os Renault Megane kombit, 1.6 dCi 106 ló, még csak nézegette, mikor már le akartam beszélni, nem hagyta magát, megvette. Eljött vasárnap, letekertem az ölajbeöntőt, erre összefröcskölte a kezem csuklóig... Mondtam, hogy méressen kompressziót, ma megcsinálták:

    Ez még csak az első három volt, itt már sok jóra nem lehetett számítani, de a nagyobb baj, hogy a 4. hengerben fele ennyi van csak. Hívta őket viszi vissza az egészet...
    Ja, az órában 170 ezer van, beszélt az előző tulajjal, nekik kicsi lett idővel, csak ezért cserélték le, egy évvel azelőtt pedig felújított turbót tettek rá, mert hazafelé Pest alatt megállt. Teljesen tiszta, hihető minden magyarázat. :D

    Nem mellesleg a lebeszélés oka az volt, hogy ez 1.15M volt, ellenben találtunk ugyanilyet 990-ért, csak az első gazdás, jobban felszereltebb, végig márkaszervizbe hordott autó, minden előzménnyel, hibátlanul. Csak ugye azért autózni kellett volna 200km-t, neki meg egyszerűbb volt 50km-ről vásárolni. :DDD

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák