Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Mágus2 #80246 üzenetére

    Nem találtuk meg, ki volt takarítva a hűtő, cserélve 3x a folyadék, ebből 2x 1 napra csapvít és trisó kombó, cserélve 2x a fűtőradi, cserélve a termosztát. Vettem bele egy motort, ami előtte fél évig állt, mivel előtte a másik motorral nem volt gond, kisakkoztuk, hogy egyvalami lehet, abból vált le valami rozsdadarabféleség, az meg a fél éves állásnak köszönhető. Az eldugult fűtőradit szétvertem, és találtam benne picike fekete fémdarabkákat gumidarabkákat. Mivel a belső radi a legkisebb keresztmetszetű a hűtőrendszerben, nyilvánvaló volt, hogy az fogja meg a dolgokat. Az y szűrő viszont még kisebb dolgokat is megfog, valamint 3-4 perc alatt tisztítható a szűrője, mindössze a végén található csavart kell kitekerni, otthoni fűtésrendszerekben pont ugyanilyen célból van beépítve.
    A gondolat azért született, mert 10-15 ilyen szűrő ürítéssel el lehet oda jutni, hogy a motorblokkból leváló kis vackok elfogyjanak, más megoldás nem volt ésszerű, se a sokadik átöblítés, se savazás, se más nem volt ennyire egyszerű, és ennyire tuti. Persze azóta 20 ezer km-t ment a gép, hiba zéró, fűtés brutál.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák