Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    ***AUTÓGUMI***

    Megvettem a leonomat 2008/01 és gyárilag pirelli p zero nero 225/45/r17 "felső prémium" gumikkal volt szerelve.
    Csak über jókat olvasgatok róla itt
    Átrakattam a Dotz új felnikre és így nem tettem ki a gumokat az éves fel-le szereléseknek.

    4 év eltelt és most lettem figyelmes,hogy a pirelli szuper gumi oldalfala repedezik de pld
    a P betű hasánál.Gondoltam lehet rámentem valamire vagy valami kihasította majd mikor az egész gumit szemügyre vettem azt láttom minden hol van 3-4cm repedezetség.

    Pirelli 4 évig gariztat utána már 1 nappal nem fogadja el.Sajnos kifutottam a garis időből van egy kb 65%-os mintázatú über pirelli p zero nero 225/45/r17 "felső prémium" gumim amit nem használhatok mert igy necces a közelekedés.
    Ráadásul a márka íránti bizodalmam lement nullára mert én nem 4évre veszek gumit ha lehet.
    Ha valakinek ilyen prielli gumija van és nem futott ki a 4évből akkor az nézze át a gumijait mert még talán kicserélik persze PIRELLIRE.
    225/45/R17 sajnos a prémium kategoria 35.000/db kezdödik ami most necces nekem.
    Barum és társai 27.000ft/db
    Chinai és más okoságok nem érdekelnek 18.000ft/db áron.

    Ha van Pirelli linketek nem Magyarországi akkor azt megköszönném mert a levelemet elküldöm nekik Német,Angolra lefordítva képekkel mellékelve. :K

Új hozzászólás Aktív témák