Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    válasz tomcsi23 #2325 üzenetére

    Talán nem véletlen, hogy nincs sok kép az autó külsejéről :D

    Egyébként nagyon nehéz jó és szép állapotú 1.8T-t találni. Egyik skodris haverom, több mint fél évig keresett egy normálisat. Teljesen esélytelen volt. Vagy szét voltak gyilkolva, vagy rommá törték őket, és össze tákolták eladásra. Végül feladta, és vett egy gyönyörű 1.6-ost.

    Egyébként tapasztalatból mondom, hogy jóval költségesebb egy 1.8T fenttartása, mint egy pl. egy 1.6-é. Én bizony 10e-ként hordom olajcserére a turbó miatt. Ráadásul nem szabad sajnálni tőle a minőségi olajat, ami ugye nem olcsó.
    Most volt fékgenerálon. Háááát, baráti áron is igen mellbe vágó költség volt.
    A kötelezője sem piskóta, bár nálunk céges autóként szerepel.
    Ha kihasználod a moci teljesítményét, igen torkos tud lenni. Persze valamit valamiért :DDD
    És hát ugye idén nyakunkba kaptuk a teljesítmény adót. Na, ez pont kétszrese annak, amit eddig súlyadóként fizettem.

    Szóval sajnos a legtöbb tulajdonos sajnálja ezeket a többlet költségeket az autótól, és ezért van ennyi lestrapált, szétgyilkolt példány.

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák