Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Lacess #182558 üzenetére

    Koszi, bar most epp Magyarorszagra megyunk, szoval abban gondolkoztam, hogy ott megcsinaltatom. Azt mondjuk lattam, hogy a gyari cuccok itt olcsobbak. A webshop cimet koszi, elraktam, legalabb mar tudom, honnan kell vasarolni gyari cuccokat.

    (#182559) BigBoss91: koszi elore is! nekem az odavissza 2000 km, plusz egy 1000 km bele fog szaladni orszagon belul is, szoval en is hasonlo km-nel fogok allni, ha visszaerek. Szivesebben csinaltatnam meg itt, es nem egy nagyobb palyazas elott az olajcseret, mert ha valami gond van, jobb rovid tavokon at figyelni, mint 8 ora autozas utan lerohadni :D

    Amugy lett valami a kenguruzasoddal? En nem voltam meg a szervizbe vele, most tavasszal-nyaron alig csinalja, bar neha melegen is, de tenyleg nagyon ritkan. Azert is nem eroltettem eddig a szoftverfrissitest, mert a nemet forumok szerint mar az ev eleji verziok is megoldottak a tobbsegnek a problemat, gondoltam osszel majd frissittetek, es az mar tuti lesz. Nalad volt frissites, ha igen, megoldotta?

Új hozzászólás Aktív témák