Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz blakey #89137 üzenetére

    Elvileg a b3-ba is ugyanaz van csak nincs felturbozva mint a c szériában. Nincs ilyen vagy olyan mind egyforma. Azt még elképzelhetönek tartom hogy emiatt nincs is annyira csucsra járatva és talán kevesebb a beégés veszélye. Tudtommal az evo is visszavesz egy idö után ha elkezd melegedni mint ahogy telefonokba is. Miközben néztem a médiába a c3-at meg a b3-at dumáltam egy 50 éves eladoval aki elléggé vágta a témát. Ö azt mondta hogy ö azt venné ami jobb árba van mert hétköznapi környezetben nincs szinte különbség. Azt mondta ha már 60-70 ezerrel lenne a b3 akkor nem fizetne többet a c3-ra. Gyönyörü volt mindkettö képe. Mintha egy hajszállal erösebb lett volna a c3 fénye egy két olyan jelenetnél de arra se mernék megesküdni. A héten kiderül mi lesz pontosabbat majd csak akkor irok ha itt lesz a tv. Eddig a c2 a befuto nálam ár értékben de ha lesz olcsobban b3 akkor az lesz mert nekem a hang nem szempont mivel két 8" adam audio monitorom van. Monitorként fogom használni filmet is gépröl nézek mpc+mad vr komboval szoval hogy most milyen a proci meg a felskálázás nekem az is mindegy meg ahogy néztem Vhiktor videoját youtube-on ott kb minden ki van kapcsolva szóval az lesz ami a legjobb ár értékbe lesz persze normál garival.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák