Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz paatrick #82531 üzenetére

    Hát ja, de mégse... Meg annyira kukacoskodónak se kell feltétlen lenni: d
    Mondjuk este én is nagyon faggattam, meg hogy fogalmazza meg rendesen mi alapján tud kommunikálni, ha a szavak jelentését nem érti stb. - nyilván nincs tudata stb. és jól tud ragozni : d Engem az érdekel nagyon, hogy mi az AI része benne?

    Szerintem korszakalkotó lesz ez így. NVidia nagy góré is a minap nyilatkozott róla. Ha egyszer ez akár úgy működik hogy otthon vagy és csak "beszélgetsz" a világhálóval, nettel, tehát nem pötyögnöd kell mondjuk, hanem dumálhatsz a telefonnak, na az oda fog már verni. Ha csak egy lexikális adatbázis, ami már sokkal jobban/képes megérteni amit írsz neki... Akkor gondolhatod. Össze se hasonlítható a több chatbottal. Aztán mi lesz akkor, ha képes lesz tanulni, pl a az adatbázisában található dolgokat saját maga kiszámolná és csomó mindennek tudná ellenőrizni a hitelességét. Ez a egyik legfontosabb ugyebár. Szerintem ezt már most is megtudnák vele csináltatni, ha összekötnek annyi számítási kapacitást, a cucc elkezdi kiszámolni a összes elérhető képletet, modellt.

    Most kimondottan az AI része érdekelne, mi van benne jelenleg most.

Új hozzászólás Aktív témák